@ptrk_drzn

Ahoj investoři, tento týden jsem rozproudil diskuzi o největších ztrátových pozicích vašeho portfolia Diskuze: Na jaké otevřené pozici z vašeho akciového portfolia máte aktuálně největší ztrátu?. Společně jsme si pobrečeli a následně poplácali po ramenou, že v tom nejsme sami a že to zase tak hrozné není 😃. Teď když je víkend a akciový trh je zavřený, tak mě napadlo další téma, které se vyloženě v kontextu té minulé debaty nabízí.

Byli jsme svědky masivních výprodejů, které umožnily hodně akciím se dostat na nižší úrovně. A to je pro ty správné investory povel k tomu přikoupit a využít těchto super slev, které tu od začátku covidu prostě nebyly. Já osobně jsem nejvíce posílil pozici u Googlu $GOOG. Je jen škoda, že nemám ještě větší kapitál, nalil bych tam víc.

A co vy, kde jste nejvíce přikupovali?

Discussion
@czechinvestingbot 2d

Autor @ptrk_drzn má karmu 324 a je členem této komunity od 07/11/2021. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

@mkucera 2d

Jednoznačně nejvíc $GOOG. Pak taky$FB.

@romanhubalek1 2d

$AMD

@lukassokol 2d

Nejvíce Goog, dále pak NVDA, Nike, Blackrock

@pb2205 2d

$OXY $NU 😪

@ptrk_drzn 2d

$NU má teda zajímavý jednodenní nárůst 😃

@pb2205 2d

Čekal jsem na pomyslné dno a myslím si, že jsem nakoupil dobře. Ten skok jednodenní je super, ale já hledím dopředu 😄

@spritely22 2d

napadá mě $INTC, kde jsem navyšoval pozici

@spritely22 2d

jinak jsem spíše zakládal nové pozice, uvedu například akcie $GOOG :))

@ptrk_drzn 2d

dobrá volba podle mne 😉

@tom_kysela 2d

$FB mě nalákal 🤷‍♂️

@mada_ylam34 2d

to chápu :D

@mada_ylam34 2d

$PLTR parádně zlevnil, nemohl jsem odolat 😅

@ptrk_drzn 2d

a když půjde ještě níž, tak znovu přikoupíš? 🤔 😀

@mada_ylam34 2d

asi jo 🤷‍♂️

@johny99 2d

šel jsem do $AMZN nejvíce 😎

@ptrk_drzn 2d

jojo, tomu taky nešlo odolat 😀

@tom_kysela 2d

rozumné 👍

@mada_ylam34 2d

určitě nebudeš sám

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇