S&P 500 ^GSPC
5,088.8
+0.03%
Tesla TSLA
$191.97
-2.76%
Apple AAPL
$182.52
-1.00%
Meta META
$484.03
-0.43%
Nvidia NVDA
$788.17
+0.36%
Microsoft MSFT
$410.34
-0.32%
Amazon AMZN
$174.99
+0.23%
Alphabet GOOG
$145.29
-0.02%

Na tento produkt se těší miliony fanoušků Tesly, kdy ho Elon Musk představí?

Elon Musk, nejbohatší muž světa a zakladatel společností Tesla či SpaceX, je jedním z největších inovátorů naší doby. Legendou, která posouvá hranice možného. A nejen jeho fanoušci se těší na každý další projekt, který jim představí. A že jich není málo! Přesto existuje jeden produkt, po kterém miliony fanoušků touží, ale Elon zatím jejich přání nevyslyšel. I když...

Udělá Elon Musk radost fanouškům?

Co když byla elektrická čtyřkolka pro děti, kterou Tesla $TSLA+0.0% představila minulý týden a která se během okamžiku vyprodala, jen takovou předehrou?

Co když Elon Musk změnil svůj dřívější názor a rozhodl se potěšit miliony fanoušků Tesly po celém světě? Co když se konečně rozhodl vstoupit na trh, který by podle odhadů odborníků měl mít do roku 2026 velikost kolem 40 miliard dolarů?

Přijde Musk s modelem Tesla M?

Ano, hádáte správně, že tím mám na mysli motocykl. Jakkoliv samotný Elon tuto myšlenku už v několika diskuzích zavrhl, pokud si u rodáka z JAR můžeme být něčím jisti, pak je to fakt, že si u něj nikdy ničím být jisti nemůžeme.

https://twitter.com/elonmusk/status/1203464422674485248

V této konkrétní odpovědi Musk poukazuje na to, že motocykly jsou příliš nebezpečné a že sám ve svých 17 letech málem zahynul, když jel na motorce a byl sražen nákladním vozem. A to poslední co teď jeho Tesla potřebuje jsou smrtelné nehody jeho dopravních prostředků, což je zrovna u motorek celkem problém.

Ale není to právě Musk, kdo je tolik posedlý inovacemi? Co kdyby on byl tím, kdo z motorky udělá mnohem bezpečnější dopravní prostředek? Nelákala by ho taková výzva? Nepracují inženýři v Tesle s nějakými koncepty, které by přesně tohle řešily?

Mohl by takto vypadat motocykl od Tesly?

Ano, zatím jsou to všechno pouhé spekulace, ale dvě hlavní ingredience máme:

Muskovo zalíbení v inovacích a výzvách + obrovský zájem fanoušků

Co chybí k tomu, aby Tesla představil svůj vlastní motocykl?

A nebo že by to nakonec byl ještě vyšší level? Elon Musk tento týden přijde s oznámením, které otřese nejen Teslou, ale celou burzou

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Autor @thebull má karmu 2063 a je členem této skupiny od 20/04/2021. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory skupiny. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

To dřív $AAPL+0.0% udělá auto 😁

Partner

Bude to těsné 😅

Ten design na fotce moc pěkně nevypadá 🥲

Partner

To ne, naštěstí to není ofiko $TSLA+0.0% 😅

Partner

Jo a díky za tip @adampuk 😅

Že by? 👀

To by bylo něco!

Partner

To teda 😅