NASDAQ
-408.06 (-2.75%)
S&P 500
-84.79 (-1.89%)
DOW
-450.02 (-1.30%)
FTSE
-90.90 (-1.20%)
DAX
-308.45 (-1.94%)
HANG SENG
-54.48 (-0.22%)
NIKKEI
-241.93 (-0.87%)
BRK.A Berkshire Hathaway Inc
458,675.00 -8,715.00 (-1.86%)
TSLA Tesla Inc
943.90 -52.37 (-5.26%)
SNOW Snowflake Inc
267.56 -11.71 (-4.19%)

Trápíte se pohledem na své kryptoměnové portfolio? Ptáte se sami sebe, zda všechno neprodat a nepřesunout peníze do jiného aktiva? Tak pozor, investiční analytik Luke Lango a jeho tým pro vás mají velmi pozitivní zprávu. Na jednom jediném grafu vám dokáží, že se můžete začít těšit na další růst krypto trhu. 

Připravte se na další růst BTC a spol.

Kryptoměnoví investoři jsou nyní na pokraji sil. A to oprávněně. Od svého vrcholu na začátku listopadu klesly ceny Bitcoinu o téměř 40 %, což představuje největší korekci tokenu od července 2021, kdy Bitcoin klesl o 50 %.

Ačkoli některé altcoiny v tomto období prudce vzrostly, většina altcoinů následovala Bitcoin níže. Celková tržní kapitalizace kryptoměn klesla za pouhé zhruba tři měsíce o 33 % z 3 bilionů dolarů na 2 biliony dolarů.

To je velmi prudký pokles. Je tedy čas ukončit býčí trh s Bitcoinem?

Těžko. Dlouhodobý potenciál kryptoměn zůstává obrovský, vezmeme-li v úvahu, že celý trh má hodnotu pouhých 2 bilionů dolarů - ve srovnání s tržní kapitalizací amerického akciového trhu ve výši 50 bilionů dolarů. I kdyby se do kryptoměn přesunulo pouhých 10 % peněz na americkém akciovém trhu, pak by celý trh s kryptoměnami mohl ze současné úrovně vzrůst 3,5×.

Mnohaletá investiční teze o kryptoměnách zůstává přesvědčivá. Nevzdávejte to kvůli malému krátkodobému oslabení.

Ale co víc, naše technická analýza naznačuje, že tento nedávný výprodej Bitcoinu může být skutečně u konce ...

Konkrétně existuje jeden graf, který se nám tento týden dostal na stůl a který velmi jednoduše a působivě ilustruje, proč by trh s kryptoměnami mohl být připraven na velké oživení.

Toto je dotyčný graf:

V podstatě jde o to, že za poslední rok celková tržní kapitalizace kryptoměnového trhu konzistentně vykazovala silnou podporu na předchozích úrovních rezistence.

Celková tržní kapitalizace dosáhla v lednu 2021 vrcholu kolem 1,1 bilionu dolarů. Přibližně na stejné úrovni dosáhla celková tržní kapitalizace dna během červencového výprodeje.

Navíc celková tržní kapitalizace dosáhla v březnu 2021 vrcholu kolem 1,8 bilionu dolarů. Přibližně na stejné úrovni dosáhla celková tržní kapitalizace svého dna během zářijového výprodeje - A právě kolem téže úrovně se znovu ocitl na dně.

Jinými slovy, výše uvedený graf ukazuje, proč je současný propad kryptotrhu možná skutečně u konce...

Z fundamentálního hlediska s tímto grafem většinou souhlasíme. Domníváme se sice, že kryptoměny zůstanou v příštích několika měsících volatilní v prostředí nejistoty ohledně politiky Federálního rezervního systému a nebetyčné inflace; zároveň se však domníváme, že jakmile Fed začne zvyšovat úrokové sazby a inflace se ochladí, kryptoměny předvedou obrovský comeback.

Máme tedy pocit, že se dnes nacházíme v tomto procesu "odlepování ode dna" - a nejlepší čas na nákup kryptoměn je právě během těchto procesů "odlepování ode dna".

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.
Next post
7 nejlepších kryptoměn, které pošle říjnové zotavení trhu na měsíc!
Autoload is on
Discussion
5d

Jooo teď mám volný kapitál a chci konečně něco nakoupit. Jen se bojím toho Fedu, kam se ty peníze z akcií nakonec přesunou...

5d

Argumentaci technickou analýzou v tomto případě rozumím, ale nerozumím ve článku uvedené argumentaci fundamentální analýzou. Jak je to myšleno, tedy jak počítáte pomoci fundamentální analýzy hodnotu BTC?

6d

To by bylo super 👍

6d

BUY!

6d

Haha, jak jinak 😎