smart_toy Tento text vygenerovala umělá inteligence vyvíjená a učená Buliosem. Jedná se o pokročilý systém vyhodnocování hovorů k výsledkům firem pravidelně kontrolovaný content týmem Buliosu.

Logo The Home Depot, Inc. The Home Depot, Inc. HD

record_voice_over Earnings Call Summary - 14.11.2023 13:25 - Detail firmy

Společnost Home Depot oznámila své výsledky za třetí čtvrtletí roku 2023 s tržbami ve výši 37,7 miliardy USD, což je o 3 % méně než ve stejném období loňského roku. Srovnatelné tržby se snížily o 3,1 %. Zředěný zisk na akcii činil 3,81 USD, zatímco ve třetím čtvrtletí předchozího roku to bylo 4,24 USD. Pokles tržeb společnost přičítá pokračujícímu zapojení zákazníků do menších projektů a tlaku v některých kategoriích diskrétních výrobků s velkou cenou. Výsledky negativně ovlivnila také deflace dřeva a mědi.

Zákazníci z řad profesionálů dosáhli v průběhu čtvrtletí lepších výsledků než zákazníci z řad kutilů, kteří měli zdravé a zvýšené množství nevyřízených zakázek. Společnost Home Depot sdělila, že nadále investuje do iniciativ zaměřených na lepší služby zákazníkům z řad profesionálů, včetně budování portfolia produktů a služeb a zlepšování služeb v prodejnách. Společnost rovněž investuje do digitálních funkcí, aby vytvořila zákazníkům bezproblémový nákupní zážitek.

Společnost Home Depot…

Vybírejte akcie jako profíci s analýzami a nástroji Bulios Black

Aktivovat členství
target
Usnadni si výběr akcií díky důkladným analýzám top firem
pie_chart
Sleduj výkonnost svého portfolia a dividendy v portfolio trackeru
paid
Získej přehled férových cen akcií 500 nejoblíbenějších firem
newspaper
Aktuální informace a souhrny výsledků ke tvým firmám