smart_toy Tento text vygenerovala umělá inteligence vyvíjená a učená Buliosem. Jedná se o pokročilý systém vyhodnocování hovorů k výsledkům firem pravidelně kontrolovaný content týmem Buliosu.

Logo Zoom Video Communications, Inc. Zoom Video Communications, Inc. ZM

record_voice_over Earnings Call Summary - 20.11.2023 22:45 - Detail firmy

Generální ředitel Eric Yuan vyzdvihl úspěch nedávné zákaznické akce Zoomtopia, na které byly představeny nové inovace, jako například Zoom AI Companion. Aplikace AI Companion zaznamenala významné přijetí - za necelé tři měsíce zaznamenala více než 220 000 účtů a bylo vytvořeno 2,8 milionu schůzek. 

Finanční ředitelka Kelly Steckelbergová uvedla hlavní finanční údaje za čtvrtletí, včetně celkových tržeb ve výši 1,137 miliardy USD, což je meziroční nárůst o 3 %, a provozního příjmu no-GAAP ve výši 447 milionů USD, což je meziroční nárůst o 17 %. Steckelbergová hovořila také o růstu služeb Zoom Phone, který dosáhl přibližně 7 milionů placených míst, a Zoom Contact Center, který dosáhl přibližně 700 zákazníků. Poznamenala, že počet zákazníků balíčků Zoom One, které zahrnují Zoom Phone, meziročně vzrostl přibližně o 330 %.

Celkově byl v rámci hovoru o výsledcích společnosti Zoom poskytnut pozitivní výhled, který se vyznačuje silným přijetím nových produktů a služeb zákazníky a zaměřením na…

Vybírejte akcie jako profíci s analýzami a nástroji Bulios Black

Aktivovat členství
target
Usnadni si výběr akcií díky důkladným analýzám top firem
pie_chart
Sleduj výkonnost svého portfolia a dividendy v portfolio trackeru
paid
Získej přehled férových cen akcií 500 nejoblíbenějších firem
newspaper
Aktuální informace a souhrny výsledků ke tvým firmám