Výsledková sezóna v týdnu od pondělí 28.2.

I v následujícím týdnu bude pokračovat výsledková sezóna, kdy se investoři mohou těšit na hospodářské výsledky firem. Zde je přehled těch nejsledovanějších. 

Most Anticipated Earning Releases, zdoj: Earnings Whispers

Výběr

  • Pondělí: hned na začátku týdne oznámí své výsledky hospodaření společnost Warrena Buffetta Berkshire Hathaway $BRK-A-0.4%, dále bych vyzdvihl společnosti jako LUCID $LCID-3.9% vyrábějící elektrická auta, softwarovou firmu Zoom $ZM+0.8%, výrobce léčiv Novavax $NVAX-2.8% a HP $HPQ-0.6% podnikající na poli informačních technologií. 
  • Úterý: Před otevřením trhu nám sdělí své výsledky společnost Target $TGT-0.6% provozující sít supermarketů v USA a čínský internetový gigant Bidu $BIDU-0.1%, po ukončení obchodování to bude fintech společnost SoFi $SOFI+0.4%, Salesforce $CRM+0.2%, Plug Power $PLUG-11.7% nebo známá meme akcie AMC $AMC-6.2%
  • Středa: V polovině týdne se vynoří cloud computingová firma Snowflake $SNOW-1.1% 
  • Čtvrtek: K závěru týdne nás překvapí společnost Costo $COST+1.0% provozující velkoobchodní řetězec v USA, Kroger $KR-0.3%, prodejce elektroniky Best Buy $BBY-1.0% a výrobce zbraní Smith and Wesson $SWBI+0.2%  
  • Pátek: tento den nemám co zmínit...

Osobně budu z logiky věci nejvíce sledovat společnosti, které sám vlastním. Timy jsou pro ukázku třeba akcie společnosti Best Buy $BBY-1.0%. Firma by se svým podnikáním dala přirovnat k tuzemské Alze či CZC. Jedná se tak o poměrně dobře představitelný byznys. 

Čtěte: Top 5 věcí, které byste měli sledovat v následujícím týdnu 

 A jakou společnost budete v tomto týdne nejvíce sledovat vy?

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Autor @michalsnobl má karmu 92 a je členem této skupiny od 17/11/2021. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory skupiny. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

rozhodně Sofi a zoom, tohle bude zajímavé

Na zoom jsem sám dost zvědavý, hlavně na budoucí výhled