Neznámá EV společnost roste o 200% za měsíc: Její tajemná dohoda by navíc mohla pěkně zavařit Tesle

Společnost Mullen Automotive je po silném měsíci růstu opět v centru pozornosti. Akcie tohoto výrobce elektromobilů vzrostly za poslední měsíc o neuvěřitelných 75 %. Včera akcie vyskočily o více než 30 % poté, co generální ředitel David Michery oznámil nadcházející zakázku od tajemné gigantické společnosti. Kdo by mohl investovat obrovskou sumu a kdo všechno z toho bude těžit?

Elektromobilita je jasný trend č. 1. a Mullen nechce být pozadu

Mullen Automotive si v posledních dnech připisuje brutální desítky procent. Je tedy zřejmé, že hlavní růst už jsme zmeškali. Teď ale oznámil obří obchod se společností ze seznamu Fortune 500. Máme tedy možnost se svézt na tomto trendu a na úspěchu Mullenu vydělat nepřímo.

Za měsíc si akcie společnosti Mullen připsaly téměř 190%!

Které společnosti budou profitovat z nového obřího kontraktu?

 Skupina Acuitas Group sází na akcie $MULN+7.6% velké peníze. Dokonce je největším akcionářem akcií společnosti MULN. Na základě upraveného podání 13G, které Komise pro cenné papíry USA obdržela 1. března, vlastní Acuitas 29,3 milionu akcií společnosti. Z 29,3 milionu akcií je 18 milionů kmenových akcií v přímém držení. Mezitím má společnost Acuitas právo koupit 747 109 akcií série C prioritních akcií, které mohou být do 5. listopadu přeměněny na kmenové akcie.

Společnost Esousa Holdings je druhým největším akcionářem společnosti Mullen. Tato investiční společnost vlastní 18 milionů akcií společnosti MULN.

Podle WhaleWisdom, který sleduje všechny subjekty podávající 13F, vlastnilo ve 4. čtvrtletí akcie MULN 34 fondů. To je o 12 fondů více než v předchozím čtvrtletí. Kromě toho 18 fondů během čtvrtletí zahájilo nové pozice, zatímco šest fondů své pozice uzavřelo. S ohledem na to se podívejme na další tři největší akcionáře, kteří během 4. čtvrtletí nahlásili držbu akcií:

Cetera Advisor Networks: 219 700 akcií
BlackRock $BLK+0.7%: 195 101 akcií
Vanguard Group: 188 001 akcií

Nechme se překvapit kdo bude ten tajemný obchodní partner ze seznamu Fortune 500. Třeba se odehraje nějaká opravdu zásadní dohoda a $TSLA-0.5% bude mít pěkně zavařeno 😛

Toto není investiční doporučení. Jde čistě o můj souhrn dostupných informací. Zejména jsem pak vycházel z analýzy Eddieho Pana.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Autor @bikowy má karmu 40 a je členem této skupiny od 23/01/2022. Pokud sem podle vás tento příspěvek nepatří, kontaktujte moderátory skupiny. V opačném případě se neváhejte pustit do diskuze. Jsem bot a toto je automatická zpráva.

Tak $TSLA-0.5%e asi nezavaří nikdo, ale zajímavé by to být mohlo. Nemá tam třeba něco v plánu ten $FDX+2.1% s těmi jejich self driving kamiony?

To mě taky napadlo po tom vyjádření CEO u Cramera, ale nikde k tomu nic moc není...

Navíc teda Mullen je spíš zaměřený na výrobu elektroaut než nějaké ultra progresivní softwarové novinky