smart_toy Tento text vygenerovala umělá inteligence vyvíjená a učená Buliosem. Jedná se o pokročilý systém vyhodnocování hovorů k výsledkům firem pravidelně kontrolovaný content týmem Buliosu.

Logo Occidental Petroleum Occidental Petroleum OXY

record_voice_over Earnings Call Summary - 08.05.2024 15:52 - Detail firmy

Společnost Occidental Petroleum Corporation (Oxy) uspořádala konferenční hovor k výsledkům za první čtvrtletí roku 2024, který vedl Jordan Tanner, viceprezident pro vztahy s investory. Klíčovými účastníky byli Vicki Hollub, prezidentka a generální ředitelka; Sunil Mathew, senior viceprezident a finanční ředitel; Richard Jackson, prezident pro operace, U.S. Onshore Resources and Carbon Management; a Ken Dillon, senior viceprezident a prezident pro mezinárodní ropné a plynové operace.

Během hovoru Vicki Hollubová informovala o silném začátku roku 2024 se zaměřením na provozní realizaci. Navzdory problémům, jako byla odstávka třetí strany ve východní části Mexického zálivu, společnost dosáhla solidních výsledků v oblasti těžby a překonala své prognózy pro první čtvrtletí v oblasti Midstream a OxyChem. Hollub vyzdvihl úspěch v Delawarské pánvi, zejména díky výkonnosti sekundárního benchmarku, který významně přispěl k rozvoji Permské pánve. Zdůrazněna byla provozní excelence s provozním cash…

Vybírejte akcie jako profíci s analýzami a nástroji Bulios Black

Aktivovat členství
target
Usnadni si výběr akcií díky důkladným analýzám top firem
pie_chart
Sleduj výkonnost svého portfolia a dividendy v portfolio trackeru
paid
Získej přehled férových cen akcií 500 nejoblíbenějších firem
newspaper
Aktuální informace a souhrny výsledků ke tvým firmám
Timeline Tracker Overview