smart_toy Tento text vygenerovala umělá inteligence vyvíjená a učená Buliosem. Jedná se o pokročilý systém vyhodnocování hovorů k výsledkům firem pravidelně kontrolovaný content týmem Buliosu.

Logo Alphabet Inc. Alphabet Inc. GOOG

record_voice_over Earnings Call Summary - 24.10.2023 19:54 - Detail firmy

Sundar Pichai vyzdvihl silný růst v oblasti vyhledávání a YouTube a také dynamiku v oblasti cloudu. Hovořil o pokroku dosaženém ve zlepšování znalostí a učení prostřednictvím Search Generative Experience (SGE) a o zvyšování kreativity a produktivity pomocí konverzačního LLM Bard. Pichai také zdůraznil, že se společnost zaměřuje na to, aby umožnila vývojářům a vytvářela a nasazovala umělou inteligenci zodpovědně.

Ředitel společnosti také poskytl přehled o reklamních výsledcích společnosti se solidním růstem v oblasti reklamy ve vyhledávání a na YouTube. Vyzdvihl úspěch Performance Max, kampaně poháněné umělou inteligencí, která poskytuje maximální výkon ve všech inventářích. Hovořil také o růstu maloobchodní reklamy a o snaze společnosti podpořit maloobchodníky během sváteční sezóny.

Ruth Porat hovořila o finančních výsledcích společnosti, včetně konsolidovaných tržeb ve výši 76,7 miliardy dolarů, což představuje meziroční nárůst o 11 %. Vyzdvihla růst příjmů ze služeb Google, který je…

Vybírejte akcie jako profíci s analýzami a nástroji Bulios Black

Aktivovat členství
target
Usnadni si výběr akcií díky důkladným analýzám top firem
pie_chart
Sleduj výkonnost svého portfolia a dividendy v portfolio trackeru
paid
Získej přehled férových cen akcií 500 nejoblíbenějších firem
newspaper
Aktuální informace a souhrny výsledků ke tvým firmám