smart_toy Tento text vygenerovala umělá inteligence vyvíjená a učená Buliosem. Jedná se o pokročilý systém vyhodnocování hovorů k výsledkům firem pravidelně kontrolovaný content týmem Buliosu.

Logo Tesla, Inc. Tesla, Inc. TSLA

record_voice_over Earnings Call Summary - 18.10.2023 22:06 - Detail firmy

Během hovoru k výsledkům společnosti Tesla za 3. čtvrtletí 2023 se generální ředitel Elon Musk věnoval několika klíčovým tématům, včetně autopilota a umělé inteligence, skladování energie, kybernetického vozu a plánů růstu společnosti. Musk vyzdvihl pokrok beta verze plně samořídicího systému Tesla (FSD) a uvedl, že vozidla s beta verzí FSD nyní ujela více než 0,5 miliardy kilometrů a že společnost nedávno dokončila klastr H100 s 10 000 GPU pro vývoj AI. Zdůraznil význam vývoje AI a jeho potenciál učinit ze společnosti Tesla nejhodnotnější společnost na světě.

Musk také hovořil o výzvách spojených s uvedením kybernetického vozu do sériové výroby a zajištěním pozitivního cash flow. Uznal, že Cybertruck je jedinečný a pokročilý produkt, který bude vyžadovat obrovské úsilí, aby dosáhl ziskovosti. Zdůraznil, že je důležité, aby byl Cybertruck pro zákazníky cenově dostupný a aby se podařilo zvládnout očekávání ohledně jeho náběhu.

Pokud jde o skladování energie, Musk vyzdvihl významný růst…

Vybírejte akcie jako profíci s analýzami a nástroji Bulios Black

Aktivovat členství
target
Usnadni si výběr akcií díky důkladným analýzám top firem
pie_chart
Sleduj výkonnost svého portfolia a dividendy v portfolio trackeru
paid
Získej přehled férových cen akcií 500 nejoblíbenějších firem
newspaper
Aktuální informace a souhrny výsledků ke tvým firmám