Doplnění k PayPal $PYPL+3.3%

Přátelé, všiml jsem si, že tato společnost je celkem sledovaná. Je tu dost článku k ní, i já zde před několika dny psal ohledně jejich výsledků. Nikde ale nezazněla tato zpráva. --->

PYPL
$59.52 $1.92 +3.32%
1 Day
+3.32%
5 Days
-2.1%
1 Month
-4.06%
6 Months
-17.5%
1 Year
-34.92%
YTD
-17.13%
5 Years
-30.42%
Max.
+68.35%

Zpráva je z dubna letošního roku a pojednává a spolupráci s Apple. Jak jsme už taky zaznamenali, $AAPL+0.6% je prostě miláčkem lidí technologického sektoru. (Můj též). Zpráva o apple bank s jejich spořícím účtem 4,15% byl boom pro USA obyvatele.

A téhož měsíce i $PYPL+3.3% oznámil partnerství s Apple tím, že Apple wallets budou brzy podporovat karty PayPal a Venmo v USA, což znamená, že držitelé karet budou moci nakupovat všude, kde je akceptována Apple Pay. PayPal je stále jednou z největších platebních bran na světě s 432 miliony aktivních účtů a má zhruba 42% podíl na trhu ve zpracování online plateb. S tímto spojení, přičemž popularita Apple je veliká by mohla vzejít zajímavá budoucnost.

Co myslíte? ...Já osobně jsem včera přikoupil trochu za cenu 60$. Pravda, že paypal účet nemám, ale skrz apple wallets používám na denní bázi. Akcie $PYPL+3.3% zažili obrovský pád, přeci jen konkurence v platebním světě přibyla. Ovšem tato spolupráce by nemusela být špatná, navíc se nestaví negativně ani ke krypto.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Zajímavé, o tom jsem vůbec nevěděl. Dneska se na to podívám. Díky moc!

Super :)

Konečně něco dobrého pro PayPal, už mi přišlo, že popularita této akcie trochu umírá.

Skvělá zpráva pro $PYPL+3.3%! Snad o nich začnu znovu uvažovat😁

Uvidíš, za uváženou to stojí. :)

Minimálně to zatím tak vypadá! :)

Tak to je super zpráva. Zní to pěkně a myslím že by to $PYPL+3.3% mohlo pomoct.

věřím že ano, alespoň v budoucnu k ceně 100$

Je to možné, tak to možná abych ještě něco koupil.

Včera som tiez nakupil akcie paypal :)

super. :)

Tato spolupráce by mohla $PYPL+3.3% pomoct trochu nahoru. Sice jejich akcie nevlastním, ale dost o tom uvažuji.

super :)

Hodně o $PYPL+3.3% uvažuju, při této ceně už to pro mně začíná být zajímavá nabídka.

Mám to stejně :)

Tohle je velice zajímavé a pro PayPal to bude dost přínosné. Myslím si, že za 60$ si udělal dobře, to byla i má férová cena pro nákup. Asi se na to dnes víc podívám a možná taky koupím, jen si musím udělat research jak se situace vyvíjí pro PYPL.

Určitě mrkni na to. Cena se mi líbí, nekupoval jsem hned po tom poklesu, ale říkal jsem si jak dojde na těch 60$, koupím, tak uvidíme kam to poleze ale věřím, že do zelena

Díky za info, tohle jsem ani neslyšel. Akcie $PYPL+3.3%  byla moje první investice takže mám nákupku 200$ a zatím přikupovat nebudu.

A není to tedy ideální čas na průměrování nákupky?

Nemám kapitál, a zatím hledám ještě jiné investice .

Spolupráce rozhodně k dobru, ještě s gigantem jako je $AAPL+0.6% pomůže to $PYPL+3.3% natolik aby se akcie dostala zpátky na vrcholy? To nevím...

Na jeho vrchol, tomu taky nevěřím, ale někam kolem ceny 100$ by mohlo být reálné a hezké pro zisk. :)