S&P 500 ^GSPC
4,998.32
-0.26%
Nvidia NVDA
$822.80
-2.82%
Meta META
$488.70
-2.61%
Amazon AMZN
$176.07
-1.76%
Apple AAPL
$165.38
-0.99%
Microsoft MSFT
$401.70
-0.64%
Alphabet GOOG
$156.60
-0.55%
Tesla TSLA
$150.40
+0.31%

Investoři, jakou akcii jste držely, držíte, nebo máte v plánu držet nejdéle v portfoliu?

Já ve svém portfoliu nejdéle držím akcie $AAPL-1.0% a mám je v plánu držet i několik dalších let až desítek let. Tato společnost je super a ten byznys je neskutečný. Akcie $AAPL-1.0% se v posledních dnech propadly o pár % a společnost za pár dní ztratila přibižně 200 mld. USD ze své tržní kapitalizace. Musím říct, že tato zpráva mě poměrně dost zaskočila a nedívá se na tom moc dobře, ovšem můj pohled a názor na společnost Apple to moc nemění.

Přečíst celý článek zdarma?
Tak pokračuj 👇

Log in to Bulios

Log in and follow your favorite stocks, create a portfolio and discuss with others


Don't have an account? Join us

Ja drzim CEZ od kuponovej privatizacie kedy som 60akcii dostal za par investicnych bodov( par SKK) to je priblizne 30rokov, potom Erste okolo 17r, Monetu 5r  a  LuckinCoffee okolo 3r (tam sa mi podarilo neico nevidane, tu som nakupil za 3,2 usd dnes stoji 34usd, ale nechcem predat a este podrzim kym sa nedostane na 45-50usd potom sell) a to som mal v tomto pripade fat finger ked som nakupil omylom )10nasobok toho ako som chcel povodne nakupit ale to navyse som okamzite odpredal ked som na to prisiel... :)

Super, to s tím ČEZem se nepodaří jen tak někomu :)

$TSLA+0.3% držím již 3.5 roku, když jde dolu, přikupuju, když jde nahoru, tak se raduju 😁 A hodlám držet dokud nebudu nutně potřebovat peníze (na důchod).

Tak to je super přístup. Ovšem je potřeba si ty peníze také užít :D

Taky tam necpu všechny peníze, ale jen ty, co mám navíc po "rozumném" užívání si 😁Zatím mám vcelku přebytek, ale předpokládám, že v důchodu nebude (fakt nečekám, že by se o mě stát "postaral").

Rozhodně $AAPL-1.0% či $MSFT-0.6%

Super, MSFT bohužel v portfoliu nemám.

Třeba jednou. :)

Také asi $AAPL-1.0% a pak třeba Colu :)

Super :D

Zatím nejdéle ČEZ,  mám v plánu držet dlouho ale většinu $GOOGL-0.6%, $AAPL-1.0%  apod

Super, tak to máme stejné až na ten ČEZ :D

Za mě BRK.B.

Super, přemýšlím že bych tuto akcii zařadil do portfolia.

Pokud to má být tak neotřesitelná pozice, kterou chci držet až do konce věků, tak se sleva pro akumulaci co největšího podílu přece vítá s otevřenou náručí nebo ne?;)

Tím narážíte na pohyb ceny akcie AAPL v posledních dnech?

Je to odpoved na vas prispevek. Kdybych chtel neco nakoupit na nekolik desitek let, tak bych chtel nakupovat co nejdele za co nejlevnejsi ceny. Nerozumim tomu proc vnimate nedavny pokles negativne, obzvlaste kdyz ta akcie je dlouhodobe draha.

Může mi někdo vysvětlit co je na tom jablku tak super?

Přece ten kousanec, co jiného...

Toto většinou říkají lidé, kteří Apple produkty nepoužívají😁. Používáte nějaký Apple produkt?

Ta společnost je neskutečná a ten byznys a ten ekosystém je skvělý. Myslím, že člověk který si udělá fundamentální analýzu, využívá jejich produkty a služby, tak pochopí proč je tato společnost tak skvělá. Toto je téma na celý článek.

U mě je to taky Apple. Asi by se musel změnit svět aby to bylo jinak😅

Přesně tak 😂😁

Mám jak $AAPL-1.0% tak i $GOOGL-0.6% a jsem spokojený. Za mě člověk neprohloupí, když je má v portfoliu. Ať se děje co se děje, neprodám dokud ty firmy půjdou nahoru😂

Plně souhlasím a přístup mám stejný.