S&P 500 ^GSPC
5,033.1
-0.36%
Nvidia NVDA
$852.10
-2.52%
Amazon AMZN
$181.34
-1.08%
Alphabet GOOG
$157.31
+0.84%
Meta META
$495.92
-0.77%
Apple AAPL
$168.57
-0.48%
Microsoft MSFT
$412.72
-0.45%
Tesla TSLA
$157.15
+0.03%

Inwestorze, jakimi akcjami interesowałeś się ostatnio najbardziej i dlaczego?


Ostatnio interesowałem się akcjami $AMZN-1.1%, $NKE+1.5% i $CVX+0.5%. Widzę pewien potencjał we wszystkich trzech akcjach, a $NKE+1.5% i $CVX+0.5% są ostatnio w dobrej cenie. Ponadto wszystkie trzy akcje pochodzą z zupełnie innych sektorów. Technika. są już w moim portfelu, ale NKE i CVX mogą ładnie zdywersyfikować mój portfel.


Przy uczciwej cenie, $NKE+1.5% jest o 21% przewartościowany... więc teraz mówisz :)

Patrzę na to teraz :D. Widziałbym wewnętrzną wartość akcji bardziej w okolicach 80 USD. To zależy od tego, jak długo inwestor chce trzymać akcje. Patrzę na to z perspektywy długoterminowej, w którym to przypadku obecna cena akcji również nie wygląda źle :D

Tak, myślę, że ma to sens w dłuższej perspektywie, tylko naprawdę musi być długoterminowe, ponieważ akcje mogą się jeszcze załamać przez jakiś czas :)

Amazon

$AMZN-1.1% to klasyk, niesamowite. Również obserwuję i mam w portfelu i ładnie rośnie, po prostu żałuję, że nie mam go więcej. Inwestowanie teraz. Cóż, trudno powiedzieć, więc w perspektywie 5-10 lat jestem pewien, że będzie wyżej, ale to psychika kupowania akcji na szczycie, nie chcesz. A potem ten $ NKE+1.5%, tak, też go obserwowałem, odkąd spadł poniżej 100 $. 😊

Widzę to w ten sam sposób. Z pewnością trzymałbym akcje AMZN przez 5-10 lat, a zatem zakup po tej cenie byłby w porządku. Ale tak jak piszesz, jest to trudne dla psychiki i tak naprawdę nie chcę kupować tak wysoko.

Ostatnio kupowałem spółkę $CVS-0.8%. Moim zdaniem to wciąż bardzo dobra wartość. No i oczywiście wczorajsze IPO ARM. Ciekawie będzie zobaczyć, jak akcje będą się zachowywać w przyszłości.

Lubię też$CVS-0.8% i jeśli źle mówię, ostatnio cieszyłem się z jego spadku i ładnie go kupiłem. Zastanawiam się tylko, czy nadal kupujesz teraz, czy nadal stopniowo doładowujesz? ...Też obserwuję IPO, ale nie odważę się jeszcze wskoczyć, myślę, że będzie to dość niestabilne.

Kupiłem małe co nieco i na razie tylko obserwuję. Jeśli cena będzie znacznie niższa, zdecyduję się na zakup. To IPO było naprawdę szalone pod koniec i trwało tylko dwa dni, więc lepiej pozwolić mu ostygnąć.

Zgadzam się, mam również akcje CVS w swoim portfelu. W przeciwnym razie z pewnością ciekawie będzie zobaczyć, jak rozwija się cena akcji ARM.

Mam ich na swojej liście, ale nie odważę się posunąć za daleko, to może pójść wszędzie, w końcu firmom chodzi o to, żeby "zgarnąć" jak najwięcej teraz, a potem może przyjść załamanie... nie wiem, jak się z tym czujesz?