Navázal bych na svůj dnešní příspěvek - Čau investoři, jak aktuálně vnímáte akcie zbrojařů? V týdnu | Bulios

Výsledky jsou super, co mě ale zaujalo - Společnost $LMT+0.6% uvedla, že její nevyřízené objednávky zůstávají na úrovni 156 miliard USD, protože je domácí i mezinárodní poptávka stále silná. To je crazy číslo a taky to podtrhává fakt, že se zbrojařům pravděpodobně ještě dařit bude (není pozdě na nákup dle mě).

LMT
$448.18 $2.69 +0.60%
Capital Structure
Market Cap
111.2B
Enterpr. Val.
125.1B
Valuation
P/E
16.4
P/S
1.6
Dividends
Yield
2.7%
Payout
43.9%

Momentálně se mi zdá zajímavá  $RTX. V současné době mají problémy s leteckými motory. Takže jejich akcie propadly. Nicméně v dlouhodobém měřítku je to marginální problém.

Já to zde "prokoučoval" ...Společnost jsem začal sledovat, jak se dostala pod 400$, už jsem si říkal že koupím, v pátek, před zprávami z Izraele jsem si říkal, v pondělí koupím. Nerad kupuji v pátek a nové nákupy nechávám s začátkem týdne ...no v sobotu přišli ty zprávy a v pondělí otevřeli kolem této ceny. Trochu věřím jistým konspiračním teoriím a někdo určitě vydělal. Zatím to sleduji ale jak píše Marek, nákup bych za sebe viděl pod 400$.

Řekl bych, že LMT je neskutečně perspektivní. Nejen kvůli tomu, co se děje ve světě, ale i díky vedení, odměňování akcionářů...

Na 400$ jsem společnost zařadil do WL, ale chtěl jsem vidět o něco nižší cenu, abych bez váhání mohl koupit.