S&P 500 ^GSPC
5,088.8
+0.03%
Tesla TSLA
$191.97
-2.76%
Apple AAPL
$182.52
-1.00%
Meta META
$484.03
-0.43%
Nvidia NVDA
$788.17
+0.36%
Microsoft MSFT
$410.34
-0.32%
Amazon AMZN
$174.99
+0.23%
Alphabet GOOG
$145.29
-0.02%

3 akcje, które mogą wzrosnąć w tym roku

Witek Dubicki
1. 2. 2024
4 min read

Inwestorzy wkraczają w 2024 r., oczekując interesujących zmian w wynikach tych trzech głównych spółek. Jakie są oczekiwania i strategie tych firm, które mogą stanowić kluczowe momenty na giełdzie w tym roku?

Oczekuje się, że branża rozrywkowa odnotuje zwrot w usługach streamingowych wraz z premierą nowych filmów, stabilne stopy procentowe odgrywają kluczową rolę w ponownym zainteresowaniu budownictwem mieszkaniowym, co może przynieść wzrost sprzedaży w sektorze budowlanym, a sektor telekomunikacyjny koncentruje się na inwestycjach technologicznych. Dla inwestorów poszukujących wartości, te trzy akcje mogą być interesujące, biorąc pod uwagę oczekiwane zmiany

Disney $DIS+0.0%

Giełdowy gigant Disney przeszedł w ostatnich latach wyzwania, które przyniosły tymczasowy spadek jego wyników rynkowych. Kluczowym elementem tej sytuacji była nowa usługa streamingowa Disney+która, choć przyniosła pewien sukces, przyniosła pewne sukcesy, ale również straty finansowe. Trzyletnia stagnacja spowodowana była niską frekwencją w tradycyjnych kinach i zmniejszonej liczby reklam w sieciach medialnych. Jednak, spodziewany jest zwrot w 2024 roku.

DIS

Disney

DIS
$107.77 $0.13 +0.12%
Fair Price: $993.62
Xspxpr: 15.57%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

Wraz z nadchodzącą premierą nowych filmów w znanych franczyzach, takich jak Inside Out, Deadpool i Król Lew, firma ma Disney ma szansę przywrócić swoją pozycję lidera w branży medialnej. Rok 2024 może być kluczowym okresem dla powrotu do rentownościz dalszym wzrostem oczekiwanym w usłudze streamingowej Disney+ i pozytywnymi perspektywami w sektorze reklamowym, co może przyczynić się do ogólnego ożywienia Disneya. przyczynić się do ogólnego ożywienia Disneya.

Dzięki długoterminowemu planowi rozwoju Disney+ i strategicznemu wprowadzaniu atrakcyjnych tytułów filmowych, które przemawiają do różnych pokoleń widzów, firma Disney dąży do dywersyfikacji swojego portfolio. Ta dywersyfikacja i pozytywne perspektywy w branży reklamowej mogą być kluczowymi czynnikami przyczyniającymi się do pozytywnego rozwoju spółki w nadchodzących latach.

DIS

Disney

DIS
$107.77 $0.13 +0.12%
Target Price
149.47 (+38.69% Upside)

HomeDepot $HD+0.0%

Home Depotgłówny gracz w branży wyposażenia wnętrzdoświadczył w ostatnim roku podatkowym spadek sprzedaży z powodu zmniejszonego popytu na nieruchomości. Właściciele domów odkładali remonty ze względu na wysokie koszty pożyczek, co wpłynęło na zakupy klientów. Jednak, oczekuje się, że sytuacja ulegnie zmianie w 2024 r.. Stabilne stopy procentowe są kluczem do do ponownego zainteresowania budownictwem mieszkaniowym i aktywności zakupowej w sektorze budowlanym. Home Depot, jako kluczowy gracz w tym sektorze, może odnotować wzrost w nowym roku podatkowym ze względu na ożywienie popytu na mieszkania. Z szacunkami analityków sugerującymi wyższą sprzedaż i zyski w kolejnym roku fiskalnym ten detaliczny gigant może być dobrym wyborem dla inwestorów poszukujących długoterminowego potencjału.

HD
$371.89 $0.55 +0.15%
Fair Price: $771.15
Hearupsz: 45.88%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

Wraz z oczekiwaniami, że ustabilizowane stopy procentowe doprowadzą do zwiększonego popytu na mieszkania, Home Depot Home Depot odnotuje wzrost sprzedaży materiałów budowlanych. Poprawa warunków ekonomicznych i niskie stopy procentowe mogą zachęcić właścicieli domów do podejmowania decyzji o remontach i modernizacjach, co może przynieść korzyścitemu sprzedawcy detalicznemu.

Z historią długoterminowej stabilności i silnej pozycji rynkowej ma Home Depot ma potencjał, by nadal być wiodącym graczem w branży. Inwestorzy szukający okazji w sektorze budowlanym mogą postrzegać spółkę jako atrakcyjną inwestycję, biorąc pod uwagę oczekiwane ożywienie w sektorze budowlanym. atrakcyjną inwestycję, biorąc pod uwagę oczekiwane ożywienie w sektorze budowlanym.

HD
$371.89 $0.55 +0.15%
Target Price
350.31 (-5.80% Downside)

Verizon $VZ+0.0%

Verizon wyróżnia się koncentracją na świadczeniu usług telekomunikacyjnychco zapewnia jej znaczną stabilność w zmiennym i niepewnym środowisku biznesowym. Chociaż wzrost przychodów spółki nie był całkowicie przytłaczający, atrakcyjność dla inwestorów polega na dywidenda, która wynosi 6,8 %co jest istotnym czynnikiem dla osób poszukującychstabilnego dochodu.

VZ

Verizon

VZ
$40.67 -$0.06 -0.15%
Fair Price: $81.75
Ocloaa: 17.09%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

Dzięki ambitnym planom inwestowania w technologię 5G i niskiemu poziomowi zadłuż enia, spółka Verizon Telecom może byćatrakcyjną opcją dla inwestorów wartościowych w tym roku, zwłaszcza biorąc poduwagę niski wskaźnik P/E.

Czyni to spółkę interesującym graczem na rynku. W połączeniu z stabilnymi zyskami i planami innowacji technologicznych Verizon może być dobrym wyborem dla inwestorów o stałym dochodzie atrakcyjną okazją w 2024 roku.

VZ

Verizon

VZ
$40.67 -$0.06 -0.15%
Target Price
54.44 (+33.86% Upside)

Zastrzeżenie: na Bulios można znaleźć wiele inspiracji, ale wybór akcji i budowa portfela zależy od Ciebie, więc zawsze przeprowadzaj dokładną analizę we własnym zakresie.

Źródło.


Przekaż artykuł dalej lub zachowaj go na później.