Od czasu ostatniej wzmianki Apecoin wzrósł o ponad 100%, stając się kryptowalutą numer 1 w metawersum.

ApeCoin stał się jednym z największych sukcesów tego roku w przestrzeni kryptowalutowej i zdołał zgromadzić miliardy w kapitalizacji rynkowej, co natychmiast uczyniło go jedną z 50 największych kryptowalut na świecie. Stała się ona również jedną z najbardziej dyskutowanych nazw na rynku.

Apecoin

Ale Apecoin w swoim krótkim czasie istnienia osiągnął jeszcze jedną rzecz. A to dlatego, że zaczęła przewyższać niektórych największych graczy w metawersum. Do tej pory ApeCoin jest 23. największą kryptowalutą na świecie, a także największą na świecie kryptowalutą przeznaczoną dla metawersum, przewyższając pod względem kapitalizacji rynkowej zarówno Decentraland, jak i Sandbox.

Wzrost nie kończy się na tym

Yuga Labs, która zobowiązała się do używania APE jako głównej waluty ekosystemu. Firma ogłosiła swój pierwszy duży projekt rozszerzenia metaverse - Otherside.

  • Ogłoszenie to spowodowało gwałtowny wzrost cen APE
  • Użytkownicy są podekscytowani faktem, że token zostanie wykorzystany w tak dużym i głośnym projekcie.
  • Inne niedawne ogłoszenia przyniosły jeszcze większe zyski -> Yuga Labs ogłosiła, że pierwsza aukcja gruntów Otherside odbędzie się 30 kwietnia, token odnotował gwałtowny wzrost wolumenu i znaczące podwyżki cen.
  • Od momentu ogłoszenia sprzedaży działki Yuga wolumen obrotów wyniósł ponad 1,5 mld USD.

Ceny również stale rosną; w ciągu ostatniego tygodnia APE zyskał prawie 50%, a wolumen ten odegrał dużą rolę w zwiększeniu kapitalizacji rynkowej ApeCoin do ponad 6 miliardów dolarów.

https://mobile.twitter.com/apecoin/status/1513592839560744960

Przewidywanie cen

  • Gov Capital przewiduje, że do końca 2022 r. cena tokenu APE wyniesie 42 USD.
  • WalletInvestor przewiduje dla tej kryptowaluty jednoroczną prognozę cenową w wysokości 22 dolarów.
  • DigitalCoinPrice prognozuje cenę ApeCoin na poziomie 28 dolarów za token w 2023 roku.

APE wzrosło o 6,1% w ciągu 24 godzin (dane ze środy po południu). Od początku tego roku kryptowaluta ta odnotowała wzrost o 164,1%.

https://www.youtube.com/watch?v=hAYN2kRjX5w

Kiedy pisałem o tej kryptowalucie w moim artykule w dniu jej premiery, cena wahała się w granicach 10-12 dolarów za token, a obecnie jej wartość wynosi nieco ponad 25 dolarów za token, co oznacza wzrost o ponad 100%. A więc tym, których zainspirował ten artykuł i kupili, gratuluję zysków :)

Nakoupili jste Apecoin v prvopočátku ?

Vote to see the results! 0 answers already!

Przeczytać cały artykuł za darmo? To kontynuuj 👇

Czy masz konto? Następnie zaloguj się lub utwórz nowy.
No comments yet