Pokud by Tesla dokázala vyrobit auto co by si mohl dovolit ještě chudší člověk, protože co si budeme minimálně v Česku každý auto za 1-1.5mil si nemůže dovolit každý. Tak by to mohlo být celkem zajímavé a kdyby se dostali na cenu normálních aut například 200-300k v Česku tak by to bylo teprve zajímavé. 😂 Podle mě by to dost velká většina lidí už přehodnocovala možná i odpůrci elektromobilů. 😂 Ale to je spíš taková úvaha vím že Tesla na levnějším modelu asi dělá, nebo z toho sešlo a je cybertruck, ale bylo by to zajímavé. 😂

Ja si myslí že to je ako z kúpou jachty prvý raz máš radosť ked ju kúpiš a druhý raz ak sa ti ju podarí predať. Pri elek. aute ak predáš pred výmenov bateriek.

Bez ohledu jestli se jedná o elektromobilitu, nebo cokoliv jiného. Tak je vždy menšina lidí, kteří tuší a přes překážky, pochybnosti a s nezanedbatelným rizikem dokážou dojít k cíli. Oproti tomu převažující většina následně prohlásí "No jo no, to kdybych byl býval tehdy tušil, tak jsem..." Nejsem žádný elektro fanatik, ale prostě jen z kupeckých počtů mi elektromobilita dnes už dává smysl. A kdo nekouká jen po penězích a dává do toho i emoce, tak ať se projede koncernovým tédéíčkem za milion a následně Teslou za milion a rozhodne se na základě emocí.

Jistě, elektromobilita budoucnost má. Jen se neví, v jaké to bude podobě. Produkty jsou dobré, ale na přechod se hlavně v EU podle mě moc tlačí a nepřináší to (zatím) takové ovoce. Samozřejmě vývoj postupuje a výrobky budou čím dál lepší.

Naprosto souhlasim musime budovat KULT a branit nasi Teslicku😂😂

Ted vazne - ze lidi ziji casto v nejakych bludech a dezinformacich ktery nekdo cilene siri je hold udel dnesni doby a kdyz si vezmes kor starsi lidi co jsou zvykly ze nekde neco vidi napsany tak to berou jako fakt ze se to stalo ...

Timeline Tracker Overview