@justaslasickas

Elektroninių parduotuvių ir elektroninės prekybos plėtra yra tarsi nesustabdomas traukinys. 2014 m. buvusi 1,3 trilijono JAV dolerių pasaulinė mažmeninės prekybos rinka 2021 m. išaugo iki 4,9 trilijono JAV dolerių, o iki 2025 m. turėtų išaugti iki 7,4 trilijono JAV dolerių. Tai megatendencija, galinti nustelbti net dabartinį rinkos nuosmukį.

Internetinės parduotuvės sulaukia neregėto populiarumo

Skaitmeniniai pardavimai lenkia tradicines internetines parduotuves. Tačiau prekyba internetu naudinga ir logistikos bendrovėms, kibernetinio saugumo paslaugų teikėjams ir net savininkams, kuriems priklauso platinimo centrai.

2022 m. akcijų rinkoje vykstant tokiems pokyčiams, daugelis investuotojų ieško prieglobsčio. Tačiau tie, kurie turi ilgalaikę perspektyvą, gali apsvarstyti galimybę įsigyti arba papildyti e. prekybos akcijas, kurios moka solidžius dividendus, generuoja puikius pinigų srautus ir priklauso sektoriui, kuris turėtų išsilaikyti net ir sulėtėjus ekonomikai. Manau, kad tai bene svarbiausias dalykas. Šiandien pristatysiu tris iš jų.

Tikslinė $TGT

"Target" pasižymi ilgalaikėmis gynybinėmis savybėmis. Taip yra todėl, kad ji prekiauja pigesnėmis namų apyvokos prekių versijomis nei jos konkurentai, todėl, žmonėms jaučiant ekonominį netikrumą, jos pardavimai gali padidėti.

Pandemija privertė "Target" sutelkti dėmesį į skaitmeninius pardavimus ir tai puikiai pasiteisino. 2021 finansiniais metais pardavimai internetu sudarė 19 % visų pardavimų. 2020 finansiniais metais "Target" vien dėl būtinybės padidino skaitmeninius pardavimus 145 %. Puiki žinia ta, kad net ir po parduotuvių atidarymo skaitmeniniai pardavimai 2021 m. toliau augo ir padidėjo dar 21 %. Tai, žinoma, nebuvo savaime suprantamas dalykas.

"Target" turi pranašumą prieš kai kurias kitas internetines parduotuves. 95 proc. užsakymų internetu ji įvykdo esamose parduotuvėse. Tai leidžia bendrovei kurti ir plėtoti šį naują pajamų srautą neinvestuojant į brangius paskirstymo centrus ir papildomus sandėlius. Ji tiesiog turi didžiulį tinklą, kuriuo galima naudotis iš karto.

"Target" jokiu būdu nėra brangi bendrovė. Ji taip pat moka dividendus, nors jie nėra daug didesni už rinkos vidurkį.

Kas galėtų padidinti mūsų pasitikėjimą? Nuo 1967 m., kai bendrovė tapo vieša, ji išmokėjo 219 dividendų iš eilės. Tai turėtų suteikti investuotojams ramybę dabartinės rinkos suirutės metu. Net jei akcijų vertė kris, investuotojai greičiausiai ir toliau gaus dividendų čekį. Akcininkai taip pat gali reinvestuoti dividendus ir taip pasinaudoti kainos sumažėjimu.

Prologis $PLD

Kaip minėta, interneto mažmenininkams reikia plačių logistikos tinklų, kad produktai vartotojams būtų pristatyti greitai ir pelningai. Augant pardavimams internetu, reikia vis daugiau vietos. Tikimasi, kad mažmeninės prekybos internetu dalis padidės nuo 13 % 2021 m. iki 30 % 2030 m. Investuotojai, kuriems nerimą kelia pastarojo meto "Amazon" pelningumo problemos, galbūt verčiau norėtų atkreipti dėmesį į jos nuomotoją "Prologis".

"Prologis" yra nekilnojamojo turto investicinis fondas(REIT). REIT turi tam tikrų mokesčių lengvatų, jei 90 % apmokestinamųjų pajamų grąžina akcininkams dividendų forma. "Prologis" turi didžiulę įtaką e. prekybai. Didžiausias jos klientas yra "Amazon", o į pirmąjį dešimtuką taip pat patenka siuntų pristatymo milžinės "FedEx" ir UPS.

Be to, po nuogąstavimų, kad sumažės visi pardavimai, dabar jis gerokai sumažėjo

"Prologis" siūlo daugiau nei milijardą kvadratinių pėdų ploto 19 šalių. Šiuo metu dividendų pajamingumas viršija 2,5 %, o per pastaruosius penkerius metus jis išaugo 12 % - tris kartus daugiau nei vidutinis REIT. Ieškantiems saugaus būdo investuoti į e. prekybą, verta apsvarstyti "Prologis".

Palo Alto Networks $PANW

Spartus internetinių parduotuvių ir debesų kompiuterijos veiklos plitimas reiškia, kad skaitmeninės mažmeninės prekybos įmonės negali sau leisti jokių svetainės sutrikimų. Jiems reikia visiško patikimumo. Interneto mažmenininkai taip pat gali saugoti klientų informaciją, pavyzdžiui, išsaugotus mokėjimo būdus ir adresus. Pažeidimas ar nutekėjimas yra pražūtingas. Be didelių atkūrimo išlaidų, sutrikimai gali turėti įtakos klientų pasitikėjimui prekės ženklu.

" Palo Alto Networks " yra patikimas pasaulinis debesų saugumo ir galutinių taškų apsaugos lyderis. Daugiau nei 85 000 klientų savo saugumą patiki "Palo Alto". Tikimasi, kad 2022 finansinių metų pajamos sieks 6,8 mlrd. JAV dolerių, t. y. maždaug 25 proc. daugiau nei 2021 finansiniais metais. Dėl technologijų akcijų išpardavimo atsirado galimybė pirkti "Palo Alto" akcijas, kurios yra gerokai mažesnės už 52 savaičių maksimumą.

Dar kartą didelė nuolaida

Šių akcijų sąrašas galėtų būti pradžia visiems, kurie domisi arba svarsto galimybę investuoti į e. prekybos sektorių ar su juo susijusius sektorius. Apskritai manau, kad elektroninė prekyba yra labai perspektyvi sritis, kuri vis dar yra kūdikystėje ir kurioje yra neįtikėtinai daug galimybių diegti naujoves.

Atsakomybės apribojimas:tai jokiu būdu nėra investavimo rekomendacija. Tai tik mano atsargų santrauka, paremta interneto duomenimis ir tam tikra papildoma analize. Investavimas finansų rinkose yra rizikingas ir kiekvienas turėtų investuoti remdamasis savo sprendimais. Esu tik mėgėjas, kuris dalijasi savo nuomone.

Lasīt pilnu rakstu bez maksas? Uz priekšu 👇

Vai jums ir konts? Pēc tam pierakstieties . Vai arī izveidojiet jaunu .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇