Šie 3 REIT ilgą laiką pasiekė geresnių rezultatų nei rinka. Gaukite pasyvių pajamų iš didesnių nei vidutiniai dividendų

Pastaruoju metu akcijų rinką prislėgė daug blogų naujienų, įskaitant sparčiai augančią infliaciją ir palūkanų normas, tiekimo grandinės neapibrėžtumą dėl tebesitęsiančios pandemijos ir karo Ukrainoje. O ir dabartinis rinkos nuosmukis. Atrodo, kad nuo šios finansinės audros mažai kas gali pasislėpti, nes net ir dauguma patikimiausių stabilių bendrovių patyrė nuostolių. Bet galbūt gali būti išimtis!

Sandėliavimo patalpos. Santykinai nuobodus. Tačiau būtent to ir noriu iš savo investicijų. Noriu, kad jie būtų nuobodūs.

Be to, istorija rodo, kad tai, kas krenta, ilgainiui kyla, todėl dabar pats metas ieškoti būsimų laimėtojų.

Pasak analitikų, geras tramplinas galėtų būti šie keturi nekilnojamojo turto investiciniai fondai(REIT), kurių bendra grąža per daugelį metų įspūdingai aplenkė S&P 500 indeksą. Jos taip pat turi dabartinius portfelius, kurie ir toliau turėtų duoti pajamų iš dividendų šio nuosmukio metu, ir veikia sektoriuose, kurie turėtų pirmauti, kai į rinką pradės grįžti pakankamai pinigų.

Tai duomenų centrų "Equinix"$EQIX-0.9%, logistikos nuomotojas "First Industrial Realty Trust" $FR-2.5%, mobiliosios infrastruktūros specialistas "Crown Castle International" $CCI-1.4% ir savarankiško saugojimo milžinas "Extra Space Storage" $EXR-1.1%.

Įprastinė investavimo tradicija teigia, kad paprasčiausiai nusipirkus S&P 500 indekso fondą ir juo sekant, bus sukaupta daugiau turto nei vidutiniam investuotojui renkantis rankomis. Tačiau tai nėra tik vidutinio efektyvumo fondai. Per pastaruosius 10 metų S&P 500 pelningumas siekė 258,6 %. "Extra Space Storage" šį rodiklį viršijo beveik trigubai, o kitos trys bendrovės taip pat lengvai aplenkė pagrindinį rinkos indeksą.

Padaryti trigubai daugiau? Huhuuuu

"Equinix" yra viena iš nedaugelio duomenų centrų savininkių ir didžiausia tokio tipo REIT, turinti daugiau nei 220 objektų daugiau nei 60 rinkų penkiuose žemynuose. Be to, ji septynerius metus iš eilės didino dividendus ir dabar jų pajamingumas yra maždaug 1,98 %.

Kaip ir visi kiti, šis REIT šiuo metu yra išparduodamas. Tik P/E rodiklis vis dar šiek tiek skiriasi.

" Extra Space Storage" kaupia grynuosius pinigus iš didėjančio 2 130 sandėliavimo patalpų portfelio, todėl yra antra pagal dydį savininkė ir (arba) operatorė ir didžiausia trečiosios šalies savarankiško sandėliavimo valdymo bendrovė šalyje. Dabar jos akcijų pajamingumas yra apie 3,54 % po 14 metų iš eilės didinamų dividendų, įskaitant 10,23 % padidėjimą per pastaruosius trejus metus. Tai gana įdomūs skaičiai net ir mums, investuojantiems į dividendus.

Čia padėtis šiek tiek geresnė. Tačiau nuolaida nėra tokia didelė.

"Crown Castle" yra antra pagal dydį mobiliojo ryšio bokštų savininkė Jungtinėse Valstijose ir daug dėmesio skiria tinklo ir šviesolaidinių kabelių infrastruktūrai, reikalingai 5G tinklų plėtrai. Per pastaruosius trejus metus "Crown Castle" išmokas padidino 8,5 %, o dabartinis pajamingumas yra apie 3,35 %.

Čia, priešingai, REIT apskritai laikosi, palyginti su likusia rinkos dalimi.

"First Industrial" turi 434 pastatų portfelį svarbiausiuose paskirstymo centruose visoje šalyje, aptarnauja beveik 1 000 raudonųjų sandėlių klientų ir devynerius metus iš eilės didino dividendus, įskaitant 7,47 % per pastaruosius trejus metus, o dabar jų pajamingumas siekia apie 2,27 %.

Čia išpardavimas taip pat yra šiek tiek didesnis

Tai labai teigiamos vertybės, skaičiai ir perspektyvos. Štai kodėl tokios akcijos gali būti viliojančios pirkti.
Visos keturios šios akcijos šiuo metu yra smukusios dar labiau nei S&P 500, kuris iki šiol 2022 m. smuko apie 17 %. "Crown Castle" akcijų kaina nuo metų pradžios yra smukusi apie 17 %, "First Industrial" - 21 %, "Extra Space Storage" - 22 %, o "Equinix" - 25 %
.

Kai kurių Wall Street analitikų nuomone, tai yra geros galimybės pirkti. Visos šios keturios REIT pasižymi daugeliu bendrovės, kurios akcijas verta pirkti ir laikyti, požymių, įskaitant dideles ir augančias adresuojamas rinkas bei dideles kliūtis potencialiems konkurentams patekti į rinką. Tiesa, tūkstančiai akcijų turi šiek tiek aukštą griovį.

Kyla klausimas, ar ir kada vėl prasidės rinkos augimas. O kaip jūs, ar svarstytumėte galimybę investuoti į vieną iš šių REIT? O gal liksite prie išbandytos ir tikros klasikos? O gal apskritai neinvestuojate į nekilnojamojo turto fondus?

Atsakomybės apribojimas:tai jokiu būdu nėra investavimo rekomendacija. Tai tik mano atsargų santrauka, paremta duomenimis iš interneto ir keliomis kitomis analizėmis. Investavimas finansų rinkose yra rizikingas ir kiekvienas turėtų investuoti remdamasis savo sprendimais. Esu tik mėgėjas, kuris dalijasi savo nuomone.

Vai jums ir konts? Pēc tam pierakstieties . Vai arī izveidojiet jaunu .
No comments yet