@justaslasickas

Ne per seniausiai čia rašiau, kad Warrenas Buffettas 2021 ir 2022 metų sandūroje pranoko rinką. To galima tikėtis. Jis dešimtmečius laikėsi aukštesnių nei vidutinių vertinimų. Bendra nuotaika ir nusiteikimas rinkoje buvo teigiamas, todėl įveikti jį tikriausiai nebuvo taip sunku. Ji ir toliau tai daro. Jai pavyko sušvelninti didžiausio pastarųjų metų nuosmukio padarinius. Ir tai vėl visai kita lyga.

Omahos spėjikas ir vėl pranoko rinką

"Berkshire Hathaway" vadovas $BRK-B užima penktą vietą indekse, pagal kurį kasdien sudaromas turtingiausių pasaulio žmonių reitingas. Jo bendra grynoji vertė yra 112 mlrd. dolerių, o nuo metų pradžios iki prekybos pabaigos gegužės 12 d. jis uždirbo 2,62 mlrd. dolerių.

Iš 100 turtingiausių žmonių tik 24 milijardierių grynoji vertė nuo metų pradžios iki gegužės 12 d. padidėjo.

Bafeto " Berskhire Hathaway" skyrė 7 mlrd. dolerių naftos gamintojui " Occidental", padidindama savo akcijų paketą iki daugiau nei 14 %. Beje, daug kalbama apie pirkinius ir labai įdomią įmonę. Ne tik kaip naftos milžinė, bet ir kitais atžvilgiais. Konglomeratas taip pat padidino " Chevron" akcijų paketą, todėl ši investicija tapo viena iš keturių didžiausių "Berkshire" paprastųjų akcijų paketų. Dabar "Chevron" yra ketvirta pagal svarbą jos akcijų paketo dalis. Pirmąjį ketvirtį konglomeratas gryniesiems pirkiniams išleido apie 41 mlrd. Vakar taip pat rašiau apie 3 akcijas, kurios Buffettui atneša didžiulius pinigus dividendų pavidalu. "Chevron" yra viena iš jų!

Legendinio Warreno Buffetto portfelis taip pat remiasi šių 3 akcijų dividendais.

Energetikos įmonių akcijos atsigavo nuo trumpalaikio dugno 2020 m., kai ekonomika sustojo. Po rinkos atsidarymo "Occidental" akcijos per pastaruosius šešis mėnesius pabrango 100,38 %, o per pastaruosius metus - 155,30 %. "Chevron" atsigavimas buvo mažesnis, tačiau per pastaruosius šešis mėnesius akcijos pabrango 43,7 %, o per pastaruosius metus - 53,35 %. Akivaizdu, kad Warrenas žino, ką daro. Norėčiau, kad jis to nedarytų. Tie 100 milijardų į jo rankas pateko neatsitiktinai 😂

Bafeto investavimo stilius dar kartą parodo jo genialumą

91 metų Bafetas laikosi savo investavimo strategijos pirkti kokybiškas bendroves. Tai gali atrodyti senamadiška ir nuobodu. Tačiau akivaizdu, kad tai vis dar veikia.

Jų verslas yra stabilios, neseksualios įmonės, kurios nuolat generuoja pinigų srautus ir kurių vertė neviršija rinkos daugiklių. Pernelyg dažnai žmonės bando pakeisti savo investavimo stilių, kad jis atitiktų rinkos poreikius. Bafetas elgiasi priešingai. Jis to nedaro.

Konglomeratui tiesiogiai ar netiesiogiai priklauso daugybė įmonių. Geležinkeliai, draudimo bendrovės, saldainių gamintojai. Viena iš garsiausių jo investicijų ir numylėtinių yra $KO. Žinoma!

Dalis "Berkshire" strategijos buvo išlaikyti didelį laisvų grynųjų pinigų kiekį. Milijardierius pakartojo šią grynųjų pinigų kaupimo strategiją ir gegužės mėn. vykusiame metiniame akcininkų susirinkime pareiškė, kad jo bendrovė galėtų geriau nei bankai teikti kredito linijas bendrovėms.

Bafetas jau daugelį metų skelbia, kad dabar nėra tinkamas metas pirkti ir kaupti grynuosius pinigus. Tačiau atrodo, kad atėjo laikas ir jis pastebimai ištirpdė tuos pinigus minėtiems pirkiniams. Naujausiais duomenimis, jis iš savo kišenės išsitraukė 41 mlrd. grynųjų pinigų.

Trumpai tariant, Vorenas žino, į kurią pusę bėga triušis 😇😁

Atsakomybės apribojimas: tai nėra investavimo rekomendacija. Tai yra tik Warreno Buffetto investicijų sąrašas, skirtas tik švietimo tikslais. Investavimas finansų rinkose yra labai rizikingas, todėl kiekvienas turi investuoti vadovaudamasis savo nuožiūra ir vertinimu.

Lasīt pilnu rakstu bez maksas? Uz priekšu 👇

Vai jums ir konts? Pēc tam pierakstieties . Vai arī izveidojiet jaunu .
Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇