@justaslasickas

Bankų akcijų neturėtų trūkti jokiame diversifikuotame portfelyje. Tačiau dėl dabartinio rinkos nuosmukio kai kurios šio sektoriaus akcijos tapo gerokai pigesnės - net dešimtimis procentų. Svarbiausia, kad perkama įmonė atitiktų pagrindinius investavimo parametrus, tokius kaip patikimas pagrindinis verslas ir tvarus dividendų mokėjimas. Mano nuomone, tai vienos geriausių bankų akcijų rinkoje.

2 pirmaujančių bankų akcijos

1. "JPMorgan Chase

Kai sąlygos Volstrito gatvėje yra neaiškios, paprastai stambios, stabilios, pirmaujančios pramonės šakos įmonės, kurios sėkmingai įveikė ankstesnes korekcijas ir meškų rinkas, renkasi kokybiškas akcijas. "JPMorgan Chase" $JPMtiksliai atitinka šį aprašymą.

"JPMorgan Chase

"JPMorgan Chase" yra didžiausias JAV bankas, valdantis maždaug 3 trilijonus JAV dolerių vertės turtą ir pastarąjį dešimtmetį nuolat pasiekdavo geresnių rezultatų nei kiti bankai. Dėmesį sutelkusi į "stiprų" balansą, ji išlaikė aukštą likvidumą ir mažą skolą, todėl gali atlaikyti nuosmukius ir toliau mokėti dividendus.

Jos likvidumo šaltiniai siekia 1,7 trilijono JAV dolerių, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis yra 0,80, t. y. jos turtas daugiausia finansuojamas nuosavu kapitalu, o ne skolomis. "Mūsų ilgalaikė kapitalo hierarchija išlieka tokia pati - pirmiausia investuoti į rinkoje pirmaujančias įmones ir jas plėtoti, po to mokėti tvarius konkurencingus dividendus, o likusį perteklinį kapitalą grąžinti akcininkams išperkant akcijas", - balandžio 13 d. paskelbtoje bendrovės pirmojo ketvirčio pelno ataskaitoje teigė generalinis direktorius Jamie Dimonas.

Esant dabartinei akcijų kainai , "JPMorganChase" siūlo didelį 3,4 % pajamingumą, o išmokėjimo koeficientas yra apie 29 %, t. y. 29 % pelno skiriama dividendams finansuoti. Tai labai tvarus procentinis dydis, kuris turėtų leisti "JPMorgan Chase" ir toliau didinti išmokas. " JPMorgan Chase" jau dešimtą kartą iš eilės didina metinių dividendų išmokas, ir tikėtina, kad ši serija tęsis.

2. PNC finansinių paslaugų grupė

Bankų sektoriui turėtų būti naudingos didėjančios palūkanų normos tol, kol pavyks suvaldyti infliaciją ir šalis nepateks į recesiją. Tai labai "jeigu", tačiau istoriškai bulių rinkos JAV truko ilgiau nei meškų rinkos, o ilguoju laikotarpiu akcijų rinka vidutiniškai per metus atnešdavo apie 10 % bendros grąžos.

PNC bankas

Bankas, turintis bene geriausius dividendus , šiuo metu yraPNC Financial Services Group $PNC - šeštas pagal dydį JAV bankas . Antrąjį ketvirtį ji 20 % padidino ketvirtinius dividendus - iki 1,50 JAV dolerio už akciją. Esant dabartinei akcijų kainai, jos pajamingumas yra 3,35 % - vienas didžiausių tarp panašių akcijų pajamingumų. Jos išmokų santykis yra maždaug 37 %, t. y. patogioje ribose, kurioje jis buvo pastarąjį dešimtmetį. Ji yra nuoseklumo pavyzdys, nes pastaruosius 12 metų kasmet didino savo išmokas.

PNC Financial" akcijų kaina nuo metų pradžios sumažėjo 22 %, tačiau jos vertinimas yra žemas - dabartinis išankstinis kainos ir pelno santykis yra 11, o 2022 m. pradžioje buvo 15. PNC, kaip ir "JPMorgan Chase", turi tvirtovę primenantį balansą - jos skolos ir nuosavo kapitalo santykis yra labai mažas (0,35 %), o grynųjų pinigų - 56 mlrd. Abu šie bankai moka dideles pajamas, turi gerus finansinius rodiklius, puikią istoriją ir tvarius dividendus.

Tai nėra investavimo rekomendacija ir bet koks sprendimas dėl investavimo priklauso tik nuo jūsų. Dave'as Kovaleski analizavo abu bankus.

Discussion
No comments yet

👋 Co je Bulios?

Bulios je největší sociální síť pro investory v Evropě. Najdete zde unikátní investiční analýzy, tipy na investice nebo návody jak si vytvořit pasivní příjem z akciových a kryptoměnových investic. Komunita investorů na Bulios aktivně sdílí své know-how a díky tomu může každý člen této komunity úspěšně investovat. Na Bulios najdete kompletní data k akciím a kryptoměnám z celého světa, například Tesla $TSLA, Apple $AAPL, Microsoft $MSFT, Amazon $AMZN, Bitcoin $BTCUSD, Ethereum $ETHUSD či Cardano $ADAUSD. Také zde najdete data k hlavním burzovním indexům NASDAQ, S&P500 či DOW. Můžete si zde vytvořit vlastní watchlist nebo virtuální portfolio a sledovat vývoj cen oblíbených akcií a kryptoměn. Akcie, kryptoměny, investice, burza, to je Bulios. Články, videa ani jakékoliv další příspěvky na serveru Bulios.com nejsou investičním doporučením. Mají pouze informativní či zábavný charakter. Proto se pravidelně vzdělávejte a provádějte své vlastní investiční analýzy. Sledujte Bulios na sítích 👇