Čtvrtletní výsledky firem v týdnu 13.3. - 17.3.: ZIM, Adobe, FedEx

Příští týden už vypadá mnohem lépe z hlediska společností, které nám budou reportovat svá nejnovější čtvrtletní čísla. Pokud chcete vědět, co očekávají analytici, tak rozhodně pokračujte ve čtení článku.

Výsledková sezóna od 13.3. - 17.3.

V příštím týdnu vidím hned několik zajímavých společností, které stojí za to sledovat. Mezi nejzajímavější beru: ZIM, StoneCo, Guess, Adobe, FedEx a Xpeng.

Pojďme se podívat na to, co očekávají analytici 👇

ZIM Integrated Shipping Services $ZIM-0.5% 

Podle Zacks Investment Research, založené na předpovědích 3 analytiků, je konsensuální prognóza EPS pro čtvrtletí 2,26 USD. Vykázaný zisk na akcii za stejné čtvrtletí loňského roku činil 14,17 USD.

StoneCo $STNE+1.3% 

Podle Zacks Investment Research, na základě předpovědí 2 analytiků, je konsensuální prognóza EPS pro čtvrtletí 0,09 USD. Vykázaný zisk na akcii za stejné čtvrtletí loňského roku činil 0,02 USD. Tržby se odhadují na 2,7 miliardy dolarů, což by mělo představovat meziroční nárůst.

Guess $GES+0.1% 

Zacks Investment Research, na základě předpovědí 2 analytiků, je konsensuální prognóza EPS pro čtvrtletí 1,3 USD. Vykázaný zisk na akcii za stejné čtvrtletí loňského roku činil 1,14 USD.

Odhad tržeb Zacks Consensus je vázán na 772 milionů dolarů, což naznačuje pokles o 3,5% oproti předchozímu roku. Konsenzuální hranice pro příjmy za fiskální rok 2023 je stanovena na 2 642 milionů USD, což naznačuje růst o 1,9% oproti vykazovanému číslu před rokem.

Adobe $ADBE+0.7% 

Podle Zacks Investment Research, založené na předpovědích 12 analytiků, je konsensuální prognóza EPS pro čtvrtletí 2,97 USD. Vykázaný zisk na akcii za stejné čtvrtletí loňského roku činil 2,84 USD.

FedEx $FDX+0.0% 

Podle Zacks Investment Research, založené na předpovědích 10 analytiků, je konsensuální prognóza EPS pro čtvrtletí 2,64 USD. Vykázaný zisk na akcii za stejné čtvrtletí loňského roku činil 4,59 USD.

Xpeng $XPEV+1.0% 

Podle Zacks Investment Research, na základě předpovědí 1 analytiků, je konsensuální prognóza EPS pro čtvrtletí -0,05 USD. Vykázaný zisk na akcii za stejné čtvrtletí loňského roku činil -0,24 USD, takže by mělo jít o zlepšení v rámci takových +77%.

  • Čí výsledky zajímají vás? 🤔

 

Pokud chcete sdílet tuto grafiku, můžete si ji stáhnout ZDE.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Chceš se se stát úspěšným akciovým investorem?

Začni studovat prestižní Bulios akademii a získej přístup k unikátnímu vzdělávacímu obsahu, analýzám a praktickým nástrojům!

Určitě mě bude zajímat $ZIM-0.5% případně $FDX+0.0%.

V tomto týdnu tam nemám nic, ale mrknu na Oatley a Xpeng.

StoneCo a Dollar General 💪