Čtvrtletní výsledky firem v týdnu 27.3. - 31.3.: Walgreens Boots Alliance, EVGO, Jefferies

Tento týden nám reportuje své výsledky mnoho společností, bohužel jde o převážně méně známe firmy, takže zde nemám mnoho oblíbenců. Když se ale podíváme na ty nejzajímavější, tak zde vidíme například Walgreens a Jefferies.

Výsledková sezóna od 27.3. - 31.3.

Jako nejzajímavější společnosti týdne beru Biontech $BNTX-1.3% , Walgreens Boots Alliance $WBA+4.1%, Micron $MU-0.2% , Kingsoft Cloud Holdings $KC-1.0%, EVGO $EVGO+6.1% Jefferies $JEF+2.4%.

Co od těchto společností očekávají analytici?

Biontech $BNTX-1.3% 

Pro příští čtvrtletí se očekává, že společnost vykáže zisk ve výši 8,68 USD na akcii, což odráží meziroční pokles o 37,69% při mírně klesajících tržbách a čistém zisku.

Walgreens Boots Aliance $WBA+4.1% 

Očekává se, že tento největší americký drogistický řetězec ve své nadcházející zprávě zveřejní čtvrtletní zisk ve výši 1,10 USD na akcii, což představuje meziroční změnu o -30,8%. Tržby se očekávají ve výši 33,45 miliardy dolarů, což je o 0,9% méně než v předchozím čtvrtletí.

Micron $MU-0.2% 

Očekává se, že tento výrobce čipů ve své nadcházející zprávě vykáže čtvrtletní ztrátu ve výši 0,65 USD na akcii, což představuje meziroční změnu o -130,4%. Tržby se očekávají ve výši 3,78 miliardy dolarů, což je o 51,4% méně než v předchozím čtvrtletí.

Kingsoft Cloud Holdings $KC-1.0%

Podle Zacks Investment Research je konsensuální prognóza EPS pro čtvrtletí -0,29 USD při klesajících tržbách a čistých ziscích.

EVGO $EVGO+6.1% 

Podle Zacks Investment Research, založené na předpovědích 2 analytiků, je konsensuální prognóza EPS pro čtvrtletí -0,14 USD. Vykázaný zisk na akcii za stejné čtvrtletí loňského roku činil 0,06 USD.

Jefferies $JEF+2.4%

Očekává se, že tato společnost investičního bankovnictví a kapitálových trhů ve své nadcházející zprávě zveřejní čtvrtletní zisk ve výši 0,58 USD na akcii, což představuje meziroční změnu o -53,2%. Tržby se očekávají ve výši 1,21 miliardy dolarů, což je o 30,1% méně než v předchozím čtvrtletí.

  • Čí výsledky zajímají vás? Napište mi to do komentáře! 

Pokud chcete sdílet tuto grafiku, můžete si ji stáhnout ZDE.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Fantastický profit 1000 % během pouhých 16 hodin?

Staň se součástí největší trading komunity na Buliosu a získej přístup k unikátním strategiím obchodování opcí a dalších nástrojů!

$MU-0.2% mě bude zajímat hodně. V portfoliu ho nemám, ale ten sektor se snažím sledovat a jsem zvědavý s čím přijdou

Uvidíme jak se daří nebo spíš nedaří Carnivalu. Mohla by tu být příležitost pro nějaký ten Trade😅

Za mě určitě $WBA+4.1% a $MU-0.2%. Akorát takto po ránu nemůžu v grafice najít, kdy $WBA+4.1% reportuje výsledky. 😂

Úterý, úplně dole 😄

Tento týden mě zajímá asi jen ten Micron a kouknu i na EVGO.

Na EVGO taky mrknu.