Čtvrtletní výsledky firem v týdnu: 10.04. - 14.04.: JPMorgan, Citi, BlackRock

Příští týden bych shrnul jako 2 dny nudy, poté LVMH a až poté v pátek série zajímavých výsledků, kterou odstartují banky. Především tedy JPMorgan, City, WellsFrago a investiční korporace BlackRock. Máme se tedy na co těšit!

Čtvrtletní výsledky firem v týdnu: 10.04. - 14.04.

Co od těchto společností očekávají analytici?

JPMorgan $JPM+0.7% 

JPMorgan Chase by měla po zveřejnění výsledků za čtvrtletí končící březnem 2023 přinést meziroční nárůst zisku při vyšších tržbách.

Očekává se, že tato společnost ve své nadcházející zprávě zveřejní čtvrtletní zisk ve výši 3,40 USD na akcii, což představuje meziroční změnu o +29,3%. Tržby se očekávají ve výši 35,37 miliardy dolarů, což je o 15,2% více než v předchozím čtvrtletí.

Citi $C+2.1% 

Citigroup by měla po zveřejnění výsledků za čtvrtletí končící březnem 2023 přinést meziroční pokles zisku při vyšších tržbách.

Očekává se, že tato americká banka ve své nadcházející zprávě zveřejní čtvrtletní zisk ve výši 1,67 USD na akcii, což představuje meziroční změnu o -17,3%. Tržby se očekávají ve výši 19,92 miliardy dolarů, což je o 3,8% více než v předchozím čtvrtletí.

Wells Fargo $WFC+1.0% 

Trh očekává Wells Fargo po zveřejnění výsledků za čtvrtletí končící březnem 2023 vykáže meziroční nárůst zisku při vyšších tržbách.

Očekává se, že tento největší americký hypoteční věřitel zveřejní ve své nadcházející zprávě čtvrtletní zisk ve výši 1,16 USD na akcii, což představuje meziroční změnu o +31,8%. Tržby se očekávají ve výši 20,33 miliardy dolarů, což je o 15,6% více než v předchozím čtvrtletí.

BlackRock $BLK+0.7% 

Analytici z Wall Street očekávají meziroční pokles zisku při nižších tržbách. Konkrétně se očekává, že tato investiční společnost ve své nadcházející zprávě zveřejní čtvrtletní zisk ve výši 7,90 USD na akcii, což představuje meziroční změnu o -17%. Tržby se očekávají ve výši 4,24 miliardy dolarů, což je o 9,9% méně než v předchozím čtvrtletí.

UnitedHealth Group $UNH-0.9% 

Wall Street očekává meziroční nárůst zisku díky vyšším tržbám. Konkrétně se pak očekává, že tato největší americká zdravotní pojišťovna ve své nadcházející zprávě zveřejní čtvrtletní zisk ve výši 6,25 USD na akcii, což představuje meziroční změnu o +13,8%. Tržby se očekávají ve výši 89,43 miliardy dolarů, což je o 11,6% více než v předchozím čtvrtletí.

  • Čí výsledky zajímají vás? Napište mi to do komentáře! 

Pokud chcete sdílet tuto grafiku, můžete si ji stáhnout ZDE.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Atraktivní dividendy s ročním výnosem 9,3%?

Staň se součástí největší dividendové komunity na Buliosu a získej přístup k unikátní strategii tvorby pasivního příjmu ještě dnes!

Tak me treba zajima ta jedna z největších EU spolecnosti, kterou vlastní aktuálně nejbohatší člověk;)

Tam jsem bohužel nedohledal odhady, taky mě zajímá.

Možná tam ještě bude vidět zvýšená poptávka z Číny, osobně bych se nedivil ani 15-20% růstu.

No, tak to bude něco. Pěkná řádka bank a finančních společností.

To ano, tak snad to nebude "black friday" 😄

Tak v pátek bude veselo, vzhledem k nedávným otřesům bank. 😉

Tak jde převážně o větší a stabilnější banky, tak snad to nebude žádná hrůza.

Vzhledem k tomu že se průměru čeká pokles Earnings podle FACTSET o 6,1% u celého SPX, tak pokud bude nižší pokles ale lepší výhled na Q3/Q4, půjdou globálně akcie nahoru. Pokud budou dokonce nějaké firmy, které vykážou nárůst zisku + lepší výhled, tak ty aktuálně potáhnou trh nahoru. Vím že jste všichni dlouhodobí investoři, ale pokud jsou ve vás alespoň i trochu spekulanti, kupoval bych nyní BLUE CHIPS na výsledky

Tak pokud jde čistě jenom o obchod výsledků, tak není to lepší vzít přes opce?

Tento týden tam nic z mého portfolia nevidím, takže nuda, pokud nebude nějakej běs u bank.

To si těžce myslím, že bude. Asi se dozvíme zajímavý věci 😁

To rozhodně, banky, jejich výsledky a další výhled. To bude velké!

Co se tam tak zajímavého dozvíme? Odhady nejsou žádné přestřely, nikdo nepočítá s ničím extra dobrým, ale když to vyjde +- dle odhadů, tak to bude klidnej den.

Pátek bude zajímavý, celkem jsem zvědavý i na ten BlackRock, jestli opravdu zaznamená pokles.

Těžko říct, BlackRock moc nesleduju, ale je to možné.