smart_toy Tento text vygenerovala umělá inteligence vyvíjená a učená Buliosem. Jedná se o pokročilý systém vyhodnocování hovorů k výsledkům firem pravidelně kontrolovaný content týmem Buliosu.

Logo Federal Realty Investment Trust Federal Realty Investment Trust FRT

record_voice_over Earnings Call Summary - 12.02.2024 21:07 - Detail firmy

Společnost Federal Realty Investment Trust (FRT) uspořádala konferenční hovor k výsledkům za čtvrté čtvrtletí 2023, který vedla Leah Bradyová, viceprezidentka pro vztahy s investory. V hovoru vystoupili klíčoví členové výkonného týmu, mimo jiné generální ředitel Don Wood, prezident a provozní ředitel Jeff Berkes, finanční ředitel Dan Guglielmone, provozní ředitel Jan Sweetnam a výkonná ředitelka Wendy Seher.

Hovor začal upozorněním, že mohou být učiněna výhledová prohlášení, která podléhají rizikům a nejistotám, jež mohou způsobit, že se skutečné výsledky budou podstatně lišit. Tým diskutoval o rekordním zisku trustu v tomto roce, kdy dosáhl 6,55 USD FFO na akcii, a to navzdory významným rozestavěným stavbám a vyšším úrokovým nákladům. Dobré výsledky byly přičítány síle portfolia, které v posledních 20 letech vykazuje konzistentní růst, a to i během velkých hospodářských krizí.

Don Wood vyzdvihl poptávku po vysoce kvalitních aktivech v uzavřených předměstích s tím, že dopad pandemie je…

Vybírejte akcie jako profíci s analýzami a nástroji Bulios Black

Aktivovat členství
target
Usnadni si výběr akcií díky důkladným analýzám top firem
pie_chart
Sleduj výkonnost svého portfolia a dividendy v portfolio trackeru
paid
Získej přehled férových cen akcií 500 nejoblíbenějších firem
newspaper
Aktuální informace a souhrny výsledků ke tvým firmám
Timeline Tracker Overview