S&P 500 ^GSPC
5,088.8
+0.03%
Tesla TSLA
$191.97
-2.76%
Apple AAPL
$182.52
-1.00%
Meta META
$484.03
-0.43%
Nvidia NVDA
$788.17
+0.36%
Microsoft MSFT
$410.34
-0.32%
Amazon AMZN
$174.99
+0.23%
Alphabet GOOG
$145.29
-0.02%

Zajímavá zpráva od $META+0.0% společnosti ...?🤔😁

Právě na mě vyskočila informace, že Meta by ráda konkurovala Twitteru.

META

Meta

META
$484.03 -$2.10 -0.43%
Capital Structure
Market Cap
1.1T
Enterpr. Val.
1.1T
Valuation
P/E
33.1
P/S
7.9
Dividends
Yield
0.1%
Payout
0.0%

Meta připravuje spuštění textové aplikace, která se snaží konkurovat Twitteru. Tato nová platforma umožní uživatelům sdílet příspěvky a zprávy v textovém formátu, podobně jako na Twitteru. Očekává se, že aplikace bude ke stažení od června tohoto roku. Meta byla v kontaktu s talentovými agenturami a influencery, aby posoudila jejich zájem o testování rané verze aplikace. Zapojením známých osobností se Meta snaží včas zvýšit viditelnost a přijetí své nové platformy. V rámci svého úsilí o posílení ekosystému aplikací společnost Meta oznámila, že nová textová aplikace bude integrována s Instagramem. To znamená, že uživatelé budou moci sdílet obsah mezi oběma platformami a využívat vlastnosti a funkce obou aplikací.

Meta se snaží nabídnout alternativu k Twitteru a tak pravděpodobně na svou platformu zahrne jedinečné funkce, aby se odlišila od něj odlišila. Spuštění této nové aplikace by mohlo mít významný dopad na prostředí sociálních médií a podnítit konkurenci a inovace v textovém publikačním prostoru.

Tak co říkáte přátelé, že by opravdu už nebyl posedlí jen tou jejich virtuální realitou, ale opravdu, jak sliboval Mark Zuckerberg, že se opět více zaměří na Facebook a Instagram, který stále používá denně skoro každý kdo má připojení k internetu. Já jsem na to určitě zvědav, společnost mám v hezkém plusu v portfoliu. 😊💰


Zajímavá informace, až bude aplikaci ke stažení, určitě bych jí rád aspoň na chvíli používal, abych zjistil jak to funguje.

Taky jsem zvědav hlavně z funkčnosti a jestli to bude nevím “nové”😊

To mě také zajímá jestli se tam objeví něco nového,nebo tu bude jenom zkopírovaný twitter.

Je to zajímavý přístup. Konkurence musí být, ale zase ne moc - tím myslím "vykrádání" nápadů nebo přímé kopírování aby k sobě přitáhly lidi.

Určitě to není ideální. Na druhou stranu, dneska si myslím, že novych věci moc není, jakože něčeho co nevychází z předchozích věci. Už nevím co, ale co si pamatuji ja, bylo icq, pak fb, i Twitter se někde inspiroval a přidal něco navíc, či udělal pak něco jinak. Tím nehájím Metu, jen proste mi přijde, že moc originálních věci už není, či je obtížné vymyslet 😊

Já si to občas myslím taky, ale pokud mají být ty firmy ve světové špičce, asi by měli být chytřejší než my. Ale těžké to je bezpochyby.

To vypadá zajímavě, Metu jsem prodával kvůli jejich výdajům na Metaverse o kterém teď není vůbec nic slyšet.

Taky jsem to tak jednou udělal. Pak koupil při poklesu zas, jen na spekulaci ale od te doby roste a tak držím. 😊

Tak to je hezký, od toho poklesu to hezky vylétlo.

Paráda, jen ať dělají konkurence. Avšak aby to nebylo podobné případu reels a tiktoku, kde jsou jejich reels stále trochu v pozadí a na tt nedosahují. Ale držím palce, třeba to v tomto případě bude jiné.

Kdo ví, co z toho bude, ale určitě je dobrý že se snaží a jsou si konkurenti. I kdyby z toho vyšlo cokoliv, tak lepší než furt jenom to cpát do toho metaverz. Ja ji držím pořad dobrým kupem dole.

Tyjo, docela neočekávané. V pátek jsem Metu celou vypustil. 🙈 Nevadí, držím se plánu.

Každopádně to zní zajímavě, ale nemyslím si, že by to mohlo nahradit Twitter, pokud to nebude provedené výrazně lépe. A tohle Elon jen tak nenechá. 😁

To určitě, je dobry že si mohou konkurovat a muže to dat prostor třeba vzniku něčemu dobrému, nebo taky ne. 😊

Souhlasím, Twitter to asi nenahradí a pokud by twitteru nějak konkurovala tak Musk zasáhne. Doufám že nemá v plánu kupovat celou Metu jako Twitter :)

Na to už naštěstí nemá. Twitter mu ale bohatě postačí. 😁

Klasický Zuckerberg, neumí nic jiného než vykrádat nápady. Za mě to bude spíš chaos než reálná konkurence Twitteru.

Souhlas, vykrádačky to $META+0.0% umí :D

Tak muže to byt blbost. To každopádně. Já metu chytl když byla dole a tak držím a očekávání už mi splnila. Teď klidně až se konkurenti přetahují a uvidíme co to udělá. 😊

Bohužel jsem možnost nákupu na nižší ceně promeškal a čím dál tím víc toho lituji. Ale doufám že možností na nákup se naskytne ještě dost.

Vykradačka nebo ne, na Twitter nadávají investoři i uživatelé. Kdy jindy spustit konkurenční appku?

Je to možné a vůbec bych se nedivil kdyby to tak dopadlo.