Já bych řekl, že v příštích letech se toho rozhodně dočkáme. Doufám, že přijdou na tuto akcii ještě nějaké slevy a budu moct nakoupit.

Řekl bych, že by to mohlo být dřív, než si myslíme. Produkty MSFT se mi líbí více.

Nemožné neexistuje - Adidas ))) Ta teorie "kdyby měl MSFT market cap Applu" ale nejde imho moc aplikovat, protože obě firmy jsou v mnoha ohledech dost rozdílné.

Jednou se toho určitě dočkáme si myslím, přece jenom je to $MSFT-0.8% ;)

Jednou určitě. Ale řekla bych že letos to asi nebude

Záleží kdy to má být reálné? Za měsíc, za rok? Za deset let? 

$MSFT roste dlouhodobě, i když po roce 2000 mu to chvíli trvalo. Zrovna si tady hraju s časovou arbitráží a průměrný 10 letý růst od roku 1996 je  291.98%, nejhorší dekáda byla ale za toto období   -47.79% (nákup v prosinci 1999) a naopak nejlepší   1195.53% (nákup prosinec 2011).

Určitě je to možné, je to jen otázka času a jak se dokáže firma posouvat dál.

V budoucnu proč ne, jako kdyby neměl Apple takové ceny, tak i bych se divil asi že nejsou na stejno aspoň. Přeci jenom, ať sám používám Apple a přešel jsem pravé z $MSFT-0.8% tak pořad více světa jede podle mě v rozhraní windows než macOS. Určitě ale teď spíše bych očekával pokles než růst.

Ono, více světa jede na Windows, ale do budoucna bych právě očekával spíše vzrůst macOS a pokles windows, aspoň co se ntb. týče, u stolních PC to bude ještě asi dlouho windows, dokud nebude AAPL nabízet variantu PC pro veřejnost za normální peníze.

Souhlas, jako může to tak být a nedivil bych se, sám jsem toho ukazem. Jak ale říkáš, pořád pro dost lidí je $AAPL+0.5% drahý, plus také kdo hodně investuje do pc jsou hráči, at už profi a nebo prostě ti doma co natáčí třeba atd ...no a pro gameing $AAPL+0.5% moc není.

Proč ne, ale teď ještě očekávám sestup.