Podělím se o včerejší vstup do long pozice na akcii $GOOG+0.1%.Bral jsem call spread na 15 dní se strikem $135.

Zvolil jsem delší čas a čekám pohyb na lokální maxima.

Google reportoval před několika dny výsledky, které byly velmi dobré a akcie reagovala růstem. Prorazila tak rezistenci $126.70, která držela akcii několik měsíců na nižších cenách.

$GOOG+0.1% denní graf

Včera se cena dostala poblíž této zóny. Uzavřela tak část gapu z earnings. Momentálně je tato zóna pro cenu support, jelikož se k němu blíží z druhé strany.

Cena se odrazí od rezistence a v tomto případě je cíl dle Fibonacciho zón (v optimálním případě). Mně ale bude stačit cíl na hodnotě $135, kde cena byla minulý týden.

Dnes to zatím vypadá dobře, protože akcie $GOOG+0.1% jsou v premarketu výše o 1 %. Stop je umístěn hned pod supportem kolem ceny $126,5. Do tohoto obchodu jsem vstupoval pouze s jedním spreadem, který jsme nakoupil za to, co si mohu dovolit ztratit.

Uvidíme, kam se za 2 týdny cena Googlu posune.

Máte nějaké výhledy na cenu akcií $GOOG+0.1%?

Budu držet palce, vypadá, že to máš promyšlené ze všech stran :)

Díky. To musí být před každým nákupem😀

Zkusím si to zapamatovat... :-D

V blízké budoucnosti si myslím, že 140$ je real.

Já si to myslím taky. Jen ten včerejší close tomu moc nepomohl😅

Koukám, že obchod se vyvíjí správným směrem:) Máš nějaké potvrzovací signály které chceš vidět? Například ENGULF na menším TF nebo reakci na support?

Určitě. Hlavně při skalpech. Tady mi to ale přišlo už dost blízko a čekal jsem nějaký gap, který mohl doručit Apple s Amazonem. To se stalo i když teda jen u Amazonu. Pro mě už to bylo pěkně vyklesané poblíž supportu. Bylo to riskantnější.

Já věřím, že $GOOG+0.1% poroste :)

Dnes to zatím nevypadá zle, i když ta svíčka za první hodinu se mi moc nelibí :) Na topu už tam bylo zhodnocení 50 %.