Vzhledem k cenám tech akcií, jsem začal koukat spíše na dividendové tituly a na "jisté" akcie za fajn ceny na přikupování, ale co mi přijde jako pořád dost slušná cena, je cena $BTCUSD-3.9%, jak to vidíte vy, nakupujte v současné situaci bitcoin, nebo této technologii nevěříte a držíte ruce pryč? Díky za vaše pohledy.

BTCUSD

Bitcoin USD

BTCUSD
$42,072.43 -$1,719.59 -3.93%
1 Day
-3.93%
5 Days
1 Month
6 Months
1 Year
YTD
5 Years
Max.
Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Aktuálně spíše buduji to portfolio s akcemi a ETF, ovšem do budoucna mám určitě v plánu vlastnit část, nebo celou kryptoměnu. Pokud bych se měl rozhodnout teď, tak bych nakoupil část BTC a do těch 25-30k mě to přijde ještě v pohodě.

Souhlasím. :)

Za mě proč ne, BTC je i dobrý test na psychiku :) Základní teze je asi jasná. Plus když do toho skáčou i lidi co ještě včera byli nepřátelé krypta na život a na smrt (Dimon s JPM, Fink s BlackRockem), najednou je tu výraznější snaha protlačit ETFko a Genslera BTC zajímá podstatně míň než shitcoiny, tak ty vyhlídky jsou spíš lehce pozitivní.

Shitcoiny jsou úplně mimo mě, vůbec neřeším, ale testy na psychiku jsou i nějaké naše akcie :) to už pak vyjde nastejno. :D

Do těch 30k je to pro mě pořád přijatelné k nákupu.

Tak to jsme dva.

Také si myslím, že cena stále dobrá. Možná ne v blízké době, ale jednou to bude úplně jinde. Mám v tom také ±15% portfolia, více ale nepřibírám.

Tak to máme podobně, já bych klidně pozici zvýšil o pár procent.

Já se teda přiznám, že BTC tvoří cca 55% mojeho ptf.

Tak u mě zhruba 15%, ale znám lidi co mají i 100%

Cena je teď fajn, minulý týden jsem nakupoval. Bitcoin se mi líbí.

Souhlasím, taky se mi líbí.