Apple a UNP jsou jasná věc, obě v portfoliu mám. Coinbase je ale celkem překvapivý, co tě na něm láká?

V Coinbase vidim long term potencial, ze by z ni nakonec mohla byt “regulerni” banka - investice, hypoteky apod. . Armstrong je jeden z mala z kryptosveta kdo se snazi nejak rozumne navigovat vztah s regulatory a byt transparentni (coz se neda rict o lidech jako CZ). Navic Coinbase ma byt custodian bitcoinu pro banky/investicni firmy co chteji rozjet Bitcoinove ETF. Jako high risk sazka na budoucnost si rikam proc ne.

Yes, Coin go! :)

Banka v jakém smyslu? Že by půjčovala proti kryptu, poskytovala spořicí/termínované účty atp? Tam by ale byl problém, že oni si to nemůžou natisknout a regulátoři je nutí mít  rezervy 1:1 s krytem.

$COIN+5.5% je podle mě firma, do které je opravdu velký risk investovat. Já bych osobně raději koupil BTC kdybych mu věřil...

:D já min týden skoro vše volné do group casino, které kupuje křetinský ;) a už + 20% :D

dneska to vypadá, že výtah zastavil....btw. ví se, zda Křéťa nabídne odkup stávajících akcionářů? nebo to je spíš navýšení kapitálu (kapitalizace pojledávek za prachy K.) =rozředění stávajících holderů bez vyplacení,  co?

:D myslíš, že je konec, když ta akcie o stovky procent dolů a teprve teď se rozhodl koupit? :) ne, tohle bude top akcie na dalších roky ;) jasně, že každý den nepoletí nahoru, takhle trh nefunguje

Koukám, že budeme muset udělat snadné sdílení watchlistu tady přímo z Buliosu :))