Warren Buffett za druhý Q v tomto roce neudělal ve svém portfoliu moc obchodů, ale přece jenom u pár akcií navyšoval, nebo snižoval pozici. Buffett především navyšoval pozici na akciích $OXY+0.6% a snižoval pozici na akciích $CVX+0.6%. Na seznamu níže je 20 akcií ve kterých má Buffett nejvíce peněz.

Já mám z tohoto seznamu v portfoliu akcie $AAPL+0.5% a $BAC-1.5%. Ovšem do portfolia bych chtěl za lepší ceny určitě zařadit akcie $V-0.7%, $KO+0.1% a $AMZN-0.2%.

Jaké akcie z tohoto seznamu máte v portfoliu vy?

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

$PARA-5.0% už se mi delší dobu zdá valuačně docela zajímavá, ale řekl bych, že třeba $WBD-3.6% je taková lepší alternativa.
Také jsem se díval na $KHC-1.0%, ale příliš se mi to nelíbí. 
Jinak vlastním $OXY+0.6% a až bude možnost, tak vezmu i $BAC-1.5%.

Super, na $WBD-3.6% se chci podívat podrobněji.

Stojí to za to. Já se inspiroval Akciovým Guru z Twitteru a jen jsem si tam dal krátkodobý +20% swing. Teď čekám na lepší cenu, abych si to zopakoval.

$AMZN-0.2% , $V-0.7% , $MCO+0.0%

Nemám aktuálně nic, nicméně mám očko na $AAPL+0.5% , $V-0.7% / $MA-0.3% , $AMZN-0.2%. Co mě překvapuje, že se Ted/Todd ještě nezbavili toho Paramountu. Tam imho není moc růžový budoucnosti.

Jasný chápu. Akcie Paramountu nesleduji a vůbec nevím jak to vypadá s touto společností. Ovšem mrknu na ní.

Možná čekají až to bude chtít koupit Apple?;)

Merger nebo akvírování někým je jediné co mi dává smysl proč to drží :) Mají jen jeden hitovej seriál - Yellowstone a na něm div netratí, protože autor a zároveň producent studio na každém kroku holí jak ovci :D

Ze seznamu mám $AAPL+0.5% $BAC-1.5% $AMZN-0.2% , přidával bych, ale ne za tyto ceny, protože $AAPL+0.5% i $AMZN-0.2% mám celkem dobré nákupky. $VRSN-0.3% by jak říkáš musela vyklesat a stejně tak by se mi líbila jedna z typu $MA-0.3% či $V-0.7% ale také za nižší ceny.

Souhlasím, $AAPL+0.5% bych přikupoval za nižší ceny a $AMZN-0.2% a $V-0.7% bych nakupoval také za nižší ceny.

Ze seznamu vlastním $CVX+0.6%. Zrovna to jediné část odprodal 🥲😄

I tak si myslím, že to nevadí. Pořád akcie $CVX+0.6% tvoří velikou část jeho portfolia.

Určitě to nevadí, i kdyby odprodal všechnu část, určitě bych držel dále a přikupoval, společnosti velmi věřím a dividenda je krásná.