Investoři, jaká akcie vás letos zaujala nejvíce a akcie kterých společností jste letos kupovali nejvíce?

Mě za letošní rok velice zaujaly akcie $NVDA+1.4%, jelikož tato akcie za letoší rok roste neskutečně rychle a za letošní rok jsem zatím nejvíce kupoval akcie $ASML+0.9% a $CVS-1.0%.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Ty už ten rok takhle rekapituluješ? Počkej ještě aspon 2 měsíce, teprve podzim bude jízda! :-D

Nene,  ale tak předběžně jsem se zeptal abych měl přehled. Určitě se spoustu věcí ještě změní :D

O Vánocích bych dal nějaké hezké roční zhodnocení... Loni jsem slyšel, že letos to vlastně bude nahoru a dolu ale na konci roku zjistíme, že to šlo všechno v podstatě jen do strany... a na to jsem zvědavý :)

Letos mě nejvíce překvapila $NVDA+1.4% svým růstem. Já jsme se před tím zbavil všech svých akcií této společnosti, ale i tak tam bylo hezké zhodnocení. To, co se jim letos povedlo udělat na trhu grafických karet je neuvěřitelné.

Přesně tak, to co se jim povedlo je pravdu neuvěřitelné.

Skoro z zničehonic se dostaly na první příčky zájmu investorů a jsou tam stále.

Já tento rok začal 😁 ale největší pozici mám pořád v $CVS-1.0%  následně NHY , $CRWD+0.0% a $CSCO+0.4% . Plánuji navýšit pozici v $O-0.9% ale většinou investuji podle situace. A zaujala určitě $NVDA+1.4% to bez debat ale určitě i na druhou stranu to neberu úplně pozitivně protože jak rychle vyletěla tak tak rychle může udělat -50% do korekce aby se bral ten její růst vážně.. Teď co si budeme povídat ten její graf vypadá jak pumpnutý shitcoin na cryptu. 😂

Přesně tak, ten pád tam může být veliký :D

Zaujali, jak se to vezme, z pohledu výdělku tak určitě big tech na kterých i nějaké to hezké zhodnocení bylo. Investičně, tak nákupy do reit společností. A zklamání, zatím například $PYPL-1.3% a $DIS-1.8% které mám a nedaří se jim jak jsem od nich očekával.

Též jsem čekal, že akciím DIS se bude dařit lépe.

$O-0.9% a $CSV-2.2%

Myslela jste CSV, nebo CVS ?

Cvs :D

Za mě $JNJ-0.7%, $OXY+0.6%, $DIS-1.8%, $ASML+0.9%, $PFE-0.5%,  $BTCUSD+0.0%, $NKE-0.8% jsem s tím spokojen, všude hodně nízké ceny z pohledu tohoto půl roku.

Super, JNJ bych chtěl zařadit do portfolia, ovšem nevím zda není aktuálně vysoko.

Pořád to ještě jde. Koukněte na forward P/E

Já budu trošku míň mainstream. $CVS-1.0% má jak sleduju sítě půlka republiky :) Letos pro mě nejzajímavější byznys Norsk Hydro + si chci příští týden trochu víc nastudovat byznys $ML.PA . Z letošních nákupů Komerčka, $PFE-0.5% a zmíněná $CVS-1.0%

Super, na ML.PA kouknu. Jinak máte pravdu, CVS má dnes už asi každý :D

$NVDA+1.4% Nevlastním, ale koukám po ní jelikož to, co předvádí tato společnost je něco neuvěřitelného. Nejvíce jsem kupoval zatím $CVX+0.6% a $BTI-0.6%. Teďka budu kupovat ještě $CVS-1.0%:)

Super,  CVS letos kupuje snad každý investor :D

Tak snad se všichni nespálíme 😄

Nejvíc asi $GOOG+0.1% , to bylo hned na začátku roku a pak v průběhu nemovitostní fondy, hlavně $O-0.9% .

Super,  $O-0.9% v poslední době přikupuji už poměrně často.

Super,  $O-0.9% v poslední době přikupuji už poměrně často.

Tak $NVDA+1.4% nemám, neskutečně vyrostla, ale tento vlak mi ujel. Letos největší nákupy $MSFT-0.8% a $CVS-1.0% a $RICK+0.0% 🤩

Super, na RICK kouknu :D