Včera to bylo $OXY+0.3%, dnes je to $KO+0.2%. Akcie Coca-Coly dnes padají téměř o 5 % a dostávají se tak na letošní nejnižší úrovně. Už je to 8 týdnů v řadě, kdy akcie $KO+0.2% klesají.

Dlouhou dobu se držely těsně pod vrcholem, ale nakonec podlehly tlaku a padají. Nyní se dá akcie sehnat za nižší částku než před covidem. Se solidním businessem v zádech a dividendou vyplácenou po několik desetiletí to může být zajímavá akcie k zařazení do portfolia pokud bude ještě chvíli klesat.

Kdo je akcionář?

KO
$58.59 $0.13 +0.22%
1 Day
+0.22%
5 Days
-2.19%
1 Month
-4.09%
6 Months
-2.21%
1 Year
-5.82%
YTD
-6.78%
5 Years
+28.36%
Max.
+22,211.99%
Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Akcie klesají opravdu pěkně. Nedávno jsem kupoval $PEP+0.3%, ale možná koupím i $KO+0.2%.

Konečně může člověk dokoupit. 😊

Tak ako som tu písal už dávnejšie, kupovať tieto spoločnosti na P/E 25+, P/S 7, EV/EBITDA 20+, P/FCF 30 (keď boli akcie na 60$+)atď... sú všetko vysoké metriky na takto rastúce spoločnosti v tomto ekonomickom prostredí. Aj napriek tomu, že tieto spoločnosti sú kvalitné, nemá pre mňa význam kupovať na týchto hodnotách a to je to, čo Vám tu stále píšem. Buďte trpezlivý aj pri nákupoch, kupujte len za ceny, ktoré sú atraktívne pre Vás.

Hriech nekúpiť zopár skcii $KO+0.2%. Kupoval som predvčerom, ale mam ešte nastavený alert na  50 USD. Možno pri 51 opäť niečo dokupim.

Mám to stejně a kupuju pod 50

No kupoval jsem už i u prvního poklesu protože jsem nemyslel že takhle padne ještě více. Nic méně nekupuji za vše co mám volné takže jsem určitě rád a naředím až bude úplně dole 👍

Nenapadlo by mě, že $KO+0.2% by někdy mohla být valuačně obzvlášť zajímavá. Ne, že by teď byla, ale vypadá to, že klidně brzy může být.

Zatím ji nemám, ale brousím si na ní zuby :)

Coca-cola je u mne stálice, takže hezká sleva a příležitost pro nákup.

Jedna z mých nejoblíbenějších akcií. I když jsem akcionář velmi mě těší pokles. Očekává se navíc, že nadcházející výsledky nebudou nic moc. Vše se dozvíme 24.10. před otevřením trhu, tudíž bych ještě s nákupem počkal.