Myslíte si, že je Realty Income Corporation $O-1.1% nejlepší dividendovou akcií ze sektoru REIT? Ta série výplat je opravdu famózní.

O
$54.90 -$0.63 -1.13%
Capital Structure
Market Cap
39.8B
Enterpr. Val.
59.9B
Valuation
P/E
41.6
P/S
10.2
Dividends
Yield
5.6%
Payout
230.0%

Bulios Flash News:

Realitní společnost Realty Income vyhlásila měsíční dividendu ve výši 0,256 USD na akcii. Jde o 640. po sobě jdoucí měsíční dividendu vyhlášenou od uvedení společnosti Realty Income na newyorské burze v roce 1994.

Nevím zda je nejlepší a těžko se to určuje, ovšem je jedna z nejlepších a z REITů v mém portfoliu tvoří největší pozici.

Plánuji koupit menší pozici, budu sledovat kam se s cenou ještě dostaneme.

Mě u toho nesedí ten výplatní poměr dividend a jejich dluh nevím spíš to špatně chápu, ale co se týká grafu není to špatná zóna na nákup. Na druhou stranu je dost pravděpodobné, že se podíváme na test 55usd a pokud neprorazí půjdeme i tak až třeba na 45usd...

Ach ta technická analýza. Pro mě je to jako Jolanda.

Jolanda... Ok tak ti dám otázku máš ve svém portfoliu nějaké akcie na základě spekulace že půjdou nahoru ? Asi ano jinak by jsi je tam neměl... Takže jsi vlastně taky nějakým způsobem jolanda co věští, že jeho akcie půjdou nahoru... Nemám rád narážky typu "technická analýza je věštění z koule" je to blbost pořád se bavíme o spekulaci já nenapsal, že to tak bude ani že jsem si na 100% jistý... Všechno je spekulace ať koupíš jakoukoli akcii,crypto atd... Ale tvůj názor ti neberu nic méně nevím proč to musíš ventilovat ven stačilo napsat jednoduše bez nějakých narážek že s tím nesouhlasíš...

Nejlepší, také jak říká Patrik, zaleží z pohledu každého, není nejlepší s částkou dividendovou, ale je na jisto velmi skvělá se stabilní dividendou a navyšující se. A dále, i celkem stabilní cenově společností, ano teď jsou poklesy kvůli situaci už velké, ale jinak když se podívám na graf, tak za mě super. Mám v portfoliu a teď dělám průměrné dokupy.

Nejsem si jistý zda-li je nejlepší, ale musím uznat že je to ta jedna z Top společností.