Je podle vás už pozdě na nákup akcií $XOM+1.1% po té velké akvizici PXD? Mě přijde aktuální cena jakžtakž férová a myslím si, že rozšíření její působnosti jim do budoucna jedině pomůže. Co myslíte vy?

XOM
$99.54 $1.12 +1.14%
Capital Structure
Market Cap
398.8B
Enterpr. Val.
407.1B
Valuation
P/E
9.9
P/S
1.1
Dividends
Yield
3.7%
Payout
36.2%

Cena už je pěkná, ovšem kdyby se dostala pod 100$ bylo by to ještě lepší.

pod 100$ bych zde neváhal.

Vidím to stejně, ale i aktuální cena je za mě v pořádku.

Já vlastní a budu dál, líbí se mi jejich posuny, akvizice. Já to vnímám pozitivně, mají finance, ač i dluh, ale která společnost nemá, jejich není velký, že by se nedal zvládat a další tyto nákupy jejich v budoucnu přinesou příjmy, cena není špatná, ale já si s příkupem počkám pod 100$.

Akvizice mají skvělé a ono vždy nemusí, že dluh musí být špatně, každopádně s cenou akcie počkám také pod 100 $.

To je fakt, né každý dluh je špatný. Já ty akvizice vnímám velmi pozitivně, upevňují si tím místo na trhu s komoditou, která jim bude generovat hezké příjmy, Cena pod 100$ jestli se dostane, bude parádní. 😊

Ja bych klasickou cyklickou akcii s hodnotou blizko ATH, se zavislosti na komodite ktera je opet pomerne draha, ted urcite nekupoval. Minulej tyden sem naopak prodal BP co sem drzel tri roky.

tak vzhledem k tomu že jen dnes jsou akcie o cca 4,5% dole tak pozdě oproti čemu myslíš? oproti poslednímu týdnu, měsíci či roku? cena byla ještě v 27. září na ATH od té doby kles o cca 15$