Sprawa ciągnęła się naprawdę długo i świetnie, że się kończy. Nie posiadam akcji żadnej z firm, ale jeśli cena akcji $MSFT+0.9% spadnie poniżej 300 USD, prawdopodobnie już bym je kupił.

Kupiłbym też poniżej 300 dolarów. Microsoft jest dla mnie firmą o bardzo wysokiej jakości.

Dokładnie, w pełni się zgadzam :D

MSTF kupi wszystkie akcje, więc ATVI zostanie wycofane z giełdy. Osobiście już je sprzedałem i moje pieniądze mogą teraz pracować gdzie indziej, ponieważ nie wiem, kiedy faktycznie zostaną sprzedane.

Tak jak napisałem w innym komentarzu, dzięki za info. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją odkąd jestem na rynku, więc nie byłem świadomy kolejnych kroków. Dzisiaj też sprzedam, żeby dać im popracować i dalej zarabiać gdzie indziej. 😊

Dzięki za info, nie wiedziałem jak to będzie. Podobają Ci się kroki $MSFT+0.9%?

Nie śledzę za bardzo MSFT, więc nie jestem w stanie ocenić ich intencji. Ich największą konkurencją pozostaje SONY i Tencent, więc jestem ciekaw jak poradzą sobie z ATVI IP i czy poprawią warunki pracy, relacje, a co za tym idzie wydajność i kreatywność w firmie. W każdym razie mogę powiedzieć, że oferta wykupu pojawiła się w idealnym momencie i obie strony na tym skorzystają.

Cześć, wyprzedziłeś mnie dzisiaj z wiadomościami, rano wolne, wstaję, odpoczywam, kończę pracę domową, czytam, a potem piszę, gotowy do opublikowania i wham, jest. Tak, rozmawialiśmy o tym i dobra wiadomość dla mnie, kibicowałem im. Mam obie firmy, obie ładnie na zielono, a teraz jestem raczej ciekawy, jak poradzą sobie akcje $ ATVI+0.1%?

Victor wyjaśnił nam, jak postrzegasz te działania $MSFT+0.9%? Podoba Ci się ich zaangażowanie w gaming?

Nie jestem zbytnio dodatkowym graczem, jedyne w co grałem i mógłbym dalej grać, mam konto to Wowko. Uwielbiam tę grę, ale ponieważ jest dość uzależniająca, płacę za nią tylko raz na jakiś czas, w każdym razie postrzegam to również jako plus, może to przynieść pewne ożywienie, pomysły, ponieważ jestem pewien, że w jakiś sposób dotknie to zespoły programistów. Głównie patrzę na to z perspektywy for-profit obok Microsoftu. A Ty?

Posiadam $MSFT+0.9% i dla mnie to świetna wiadomość:)

Dokładnie, kolejna część rynku, która jest "kontrolowana" przez $MSFT+0.9%. Też mam kilka sztuk, więc jestem zadowolony.

Super :)

Ja też :)

Super:)