Investoři, jak se koukáte na společnost Waste Management a na jaké ceně byste kupovali akcie $WM+0.8%?

Za mě je tato společnost super a akcie jsou velice stabilní a dlouhodobě rostou. Aktuální cena není až zas tak špatná, ovšem já budu nakupovat až cena spadne pod 150$.

WM
$172.32 $1.32 +0.77%
Capital Structure
Market Cap
68.9B
Enterpr. Val.
84.0B
Valuation
P/E
30.3
P/S
3.4
Dividends
Yield
2.0%
Payout
48.5%
Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Aktuálně je na akcii příliš vysoká prémie na můj vkus. Osobně bych na vstup počkal.

Chápu a též ještě budu čekat.

Určitě to bude zajímavý nákupo pod 150 $.

Souhlasím :)

:)

WM by se mi libil pod PE 20 (max PEG 1,5), vazne netusim proc bych za ne mel platit jako za nejakou technologickou spolecnost kdyz maji ciste marze 11,5% a zisky rostou do 10% . Za podobne penize muzu koupit technologicky monopol ASML, GOOGL nebo TSMC, ktery ma ciste marze uplne nekde jinde. Poslednich 10 let porazi SPY, ale jak to bude dalsi dekadu vazne netusim (vykon od roku 2000 je temer stejny). To ze likvidace odpadu bude vzdy potreba je sice hezke, ale nikdy nevite v jakem prostredi budou operovat a jestli za 10-20 let vubec budou existovat.

Jasný chápu. Já osobně věřím, že tato společnost tady může být ještě dlouho. Nemusí tady být 20 let ale třeba 5-10 let, což je pořád dlouhá doba a řekl bych, že zrovna tato akcie je super pro diverzifikaci v portfoliu a akcie bude stabilní a bude dlouhodobě růst.

Vůbec nechci zpochybňovat kvality WM, to čemu se věnují dělají nejlépe a mají velmi silnou pozici. Argumentovat ale že je to fajn firma pro diverzifikaci a bude stále růst není dle mého moc rozumné. Firma klidně může růst 5-10% ročně, ale to neznamená, že z toho  bude benefitovat i akcionář. To, že se v době levných peněz za tuto firmu platily podobné peníze jako dnes neznamená že to tak bude i s tak vysokou sazbou bondů jak máme dnes. A jak jsem již psal za podobné peníze můžu mít firmy s dvojnásobným růstem EPS tak proč se obtěžovat s WM.

Lidé budou vyhazovat odpad vždy. Zde je těžké přikupovat, když v podstatě jen roste. Také bych rád nakoupil více, ale obávám se, že se ke 150$ nemusíme vůbec dostat.

Chápu a vidím to podobně a tak si kladu otázku, zda něco málo nenakoupit už teď.

Na tuto společnost už koukám delší dobu, však až poslední dobou se mi cena začíná líbit. Mám naprosto stejný názor jako ty, jakmile cena klesne po 150$ tak budu nakupovat 100%. Perfektní a stabilní společnost.

Super, naprosto s tebou souhlasím.