Včera reportovala výsledky spolecnost $JNJ-0.8% a jako vlastník akcii jsem spokojená. Jak na výsledky a celkově společnost prohlížíte?

JNJ
$151.29 -$1.21 -0.79%
Capital Structure
Market Cap
364.2B
Enterpr. Val.
389.0B
Valuation
P/E
28.3
P/S
3.8
Dividends
Yield
3.1%
Payout
34.5%

Tržby za posledni ctvrdleti dosáhly 21,4 miliardy dolarů, což představuje růst o 6,8 % oproti stejnému období minulého roku. Po očištění o měnové vlivy a akvizice činil růst organických tržeb 4,9 %.

Čistý zisk na akcii dosáhl 1,69 USD, meziročně tak vzrostl o 4,3 %. Po očištění o mimořádné vlivy činil upravený zisk na akcii 2,66 USD, což znamená meziroční nárůst o 19,3 %.

Nejvyšší růst zaznamenalo portfolio inovativní medicíny, kde organické tržby bez vlivu vakcíny na covid-19 vzrostly o 8,2 %. Růst táhly především léky v oblasti onkologie, imunologie a neurověd. Segment zdravotnických prostředků si polepšil o 6 % díky poptávce po elektrofyziologických produktech, obvazových materiálech a kontaktních čočkách.

Máš svůj účet? Tak se přihlas . A nebo vytvoř nový.

Velmi dobrá společnost

Ano, vlastníte její akcie?

Ne, ale rád bych. Jen jsou zatím pro mne drahe

JNJ je skvělá společnost, ovšem více se mi líbí CVS a akcie JNJ jsou za mě pořád drahé. Pokud by akcie JNJ klesly o pár %, tak bych možná něco málo koupil.

CSV je ta mne taky super ;)

Myslím si, te zrovna jnj jen tak neklesne, pokud teda bebude klesat ceky trh

Super, pěkné výsledky. Nejsem sice vlastníkem akcií, ale společnost mám na watchlistu. V tomto prostředí se tolik neoreintuji a více "sázím" na $CVS-1.0% ale i tady se mi líbí, že jak uvádíš, nejsou závislé jen na jedné vakcíně a mají více produktů, které jim tvoří zisky. Když koukám na graf, nechci být chamtivý, ale kdyby si koukli pod 150$, mohl by to být hezký nákup.

Třeba se tam kouknou :)

Už jsou jen kousek od toho

Souhlasím. 🤤

Super :)

A dal dělá radost