$TSLA+0.5% 😁Sice furt není pod 200, ale už je zatraceně blízko.

Dneska už pod 200$ 😁

Taky jsem přikoupil 😁 Můj "jubilejní" 55. nákup od dubna 2020.

Já jsem prikoupila Monetu

Tento týden nákup $JNJ-0.6% a $TSLA+0.5% .

Nad TSLA přemýšlím, ale akcii vnímám ještě jakou drahou.

Na prodeje není v mém portfoliu vůbec prostor, téměř vše v červené. Kupoval jsem $SOFI+2.1% a $PYPL+0.8%, v čemž budu nejspíše tento týden pokračovat ve větším.

Wow, ještě více i $PYPL+0.8% ? ...já jen mám také jen trochu ztrácím víru v něj, když vidím jak moc se propadá a prostředí má dost konkurenční a noví uživatelé moc prý nepřibývají? ...jak to vidíš s ním Ty? Taky bych ředil pozici, ale jak píšu, znejistil jsem v něm...🤔

Aktuálně mám 6,8% v $PYPL+0.8%. Víru v něj ztrácet nepřestávám - vlastně se vůbec nic nezměnilo od doby, co jsem poprvé nakoupil, pouze cena akcie. Snažím se ignorovat ten hluk, který je čím dál více intenzivní. Líbí se mi to tak, přináší to příležitosti. Snažím se udržet chladnou hlavu a nejednat na základě těchto výkřiků... Čísla hovoří jasně, ačkoliv souhlasím, konkurence je vysoká a z dlouhodobého hlediska to ještě bude nejspíše problém.
Svou pozici v PayPalu mám v plánu zdvojnásobit.

Mám to stejně, mé portfolio je až na pár pozic také celé červené :D

Zatím jsem ještě nic nenakupoval, čekám ještě na tento týden, co se týče FEDU. Jestli se mohu zeptat, jak moc velké objemy pořizuješ při takových propadech? Nějaký zajímavý čísla či jak to máš?

Ty propady nejsou až zas tak velké, takže Google 1x a MO 2x.

Jo chápu, díky moc. 👍🏽

Byl jsem na nákupech 😆 $MO+0.1% $SCHD+0.2% $VYM+0.3% $O-1.6%.

Tak super, toho je poměrně dost :D

Skvělá volba, nakupoval jsem to podobně :)

Přiřazení z PUT Opce a následný nákup 100 ks $SOXL+2.3% 😉