Skvělá zpráva pro Microsoft, akcie jsem nakupoval v propadu na hodnotách 235$. Microsoft budu držet ještě hodně dlouho.

Je to jedna z mých největších pozic, takže taky spokojenost. Teď k nim ještě přešel CEO z OpenAI, tak to bude něco.

Skvělá zpráva! Microsoft v mém portfoliu je stálice.

Tak to je skvělá zpráva. Já akcie MSFT v portfoliu bohužel nemám, ale velice rád bych je do portfolia zařadil. Pokud by akcie klesla pod 300$, tak už bych klidně nakupoval.

Pod $300 je to super cena. Já Microsoft mám a je to jedna z mých největších pozic spilečně s Googlem.

Souhlasím, MSTF teda nemám ale GOOGL už ano a též tvoří jednu z největších pozic v mém portfoliu.

Skvělá zpráva! Společnost chci už dlouho přiřadit do portfolia, ale bohužel zatím nebyla na žádné krásné ceně abych nakupoval. Bůh ví jestli se taková cena vůbec někdy objeví:) Co ty, vlastníš společnost v portfoliu?

Já jsem hodně nakupoval na přelomu letošního roku. Je to jedna z mých největších pozic v portfoliu.

Tak to klobouk dolů!:)

Taky jsem koukal. Dobrá zpráva. Akcii mám, ale bohužel jen jednu. 🤦‍♂️ ...chtěl bych více ale už jsem další nestihl přikoupit dole a tyhle ceny, ač za 10 let bude cena jistě o dost výše, tak bych i tak nákup radši níže. 😊 Co Ty, přikupoval by si i teď?

Já jsem hodně nakupoval kolem $250. Momentálně je pro me cena za akcii moc vysoká pro nákup i když souhlasím, že v budoucnu bude dále posilovat.

Souhlas, to máme stejně, mám tu cenu také kolem 250$ a ač v long term by to nemuselo být špatné, tak cítím že teď prostě ještě ne. Pořád si říkám, že dle historie nějaká ta recese by mohla přijít a pak třeba bychom se podívali zase lehce pod 300$.