Mam.... +50%

Co se týče BTC, tak vřele doporučuji nakupovat pravidelně třeba přes Štosuj.cz nebo na Anycoin.cz, kde jsou velmi nízké poplatky a spread je taky fajn. Já nakupuju pravidelně každý měsíc BTC, občas ETH a sem tam nakoupím za 500-1000kč nějaký altcoin jako je SOL, XRP, RUNE apod. Na BTC jsem od začátku nakupování na nějaké průměrné ceně cca 18k/BTC a teď jsem v profitu asi 115% na BTC a na ETH asi 48%. Kdybystě někdo chtěl referal na Anycoin nebo Štosuj, tak mi napište :D

Líbí se mi tady ten "hodnotový" přístup, jen by mě zajímalo jak poznáte kdy to je levné/drahé a jestli případně budete čekat okolo 45-65k stále na lepší ceny pro vstup do pozice?;)

Bitcoin nemám, ovšem v budoucnu ho chci zařadit do portfolia. Ještě před nějakou dobou jsem na to neměl odvahu a o investicích jsem toho tolik nevěděl a tak mě mrzí, že jsem nanakoupil v tom propadu. Pokud by cena klesla pod 25k, tak už bych asi něco málo nakoupil.

Nikdy nevíš, co bude. 🔮

Taky mě mrzí že v něm nemám více, ale chci přikupovat, jen si říkám, že ač se čeká ne ETF, tak ale než se začne blížit halwing tak by se ještě na částku kolem 30k mohlo podívat. Poslední nákup mám na 25k a tak se mi už teď moc přikupovat nechce ač si myslím, že na původní ATH půjdeme v čase.

Také to mám podobně. Tento rok jediný nákup a to bylo za 26k.

Možná méně, než bych chtěl.

Jn, také si říkám. Bohužel... po bitvě je každý generál. 😄