S&P 500 ^GSPC 5,303.27 +0.12%
Nvidia NVDA $924.79 -1.99%
Tesla TSLA $177.58 +1.57%
Alphabet GOOG $177.29 +1.06%
Amazon AMZN $184.70 +0.58%
Meta META $471.91 -0.28%
Microsoft MSFT $420.21 -0.19%
Apple AAPL $189.87 +0.02%

📊🚀 Co sledovat tento týden! 🌐💡

Prezidentský den - Pondělí: Americká burza bude uzavřena!

Walmart $WMT+1.0% Earnings - Úterý: Obří maloobchodní gigant Walmart zveřejní své výsledky! 🛒💰 Jaký bude dopad na jejich akcie a celkový maloobchodní sektor?

Home Depot $HD+0.4% EarningsÚterý:🏡💼 Jaký bude dopad na stavební a domácí sektor?

Fed FOMC - Středa: Sledujme, jakým směrem se Fed ubírá! I když poslední dobou trhy ani nezajímá co si Fed o současné situaci myslí. 🏦📈 Co odhalí záznamy z posledního zasedání?

Nvidia $NVDA-2.0% Earnings - Středa: Technologický gigant ve světle reflektorů! 💻🚀 Naplní všechna očekávání, dostane se v nadcházejícím týdnu na nová maxima, nebo přijde razantní ochlazení? Jaký bude vliv na technologický sektor?

Žádosti o zaměstnání - Čtvrtek: Sledujeme ukazatele zaměstnanosti! 👥📉 Vyšší počet žádostí obvykle naznačuje zhoršení ekonomických podmínek, zatímco nižší počet může signalizovat stabilizaci nebo zlepšení na pracovním trhu. Jaký bude vliv na obavy z ekonomického růstu?

Služby / Výrobní PMI - Čtvrtek: Průmysl a služby pod lupou! 🛠️📊 Je ukazatel měřící aktivity v odvětví výroby v dané zemi. Tento index poskytuje přehled o stavu a vývoji výrobního sektoru a je často považován za jeden z klíčových indikátorů ekonomického zdraví. Jaké jsou indikátory pro hospodářský vývoj?

Prodej stávajících domů - Čtvrtek: Trh nemovitostí ve středu pozornosti! 🏠💼 Tento ukazatel je sledován jako důležitý ekonomický indikátor a měří aktivitu na realitním trhu. Pokud je prodej stávajících domů vysoký, může to signalizovat silný zájem o nemovitosti a obecně pozitivní ekonomické klima. Jaký bude vliv na realitní sektor?

Tento týden nám oznámí své výsledky také mnoho REITů, jako jsou například $O-0.1% $MPW-2.1% $VICI+0.3%

Co budete sledovat v nadcházejícím týdnu vy?

Sledujte klíčové události a buďte připraveni na zajímavé pohyby na trhu! 🌐💹


Super děkuji za shrnutí, akorát jsem teď nestíhala si ho udělat sama :)

Opět, skvělé shrnutí!

Díky moc!

Není vůbec za co! to já děkuji :)

Díky za shrnutí. Mimo výše uvedené tituly se ještě podívam na výsledky $MDT+0.3% a $NEM+2.1%

Moc hezké shrnutí! :-)

Díky moc!