S&P 500 ^GSPC 5,071.63 +0.02%
Tesla TSLA $162.13 +12.06%
Nvidia NVDA $796.77 -3.33%
Amazon AMZN $176.59 -1.64%
Apple AAPL $169.02 +1.27%
Alphabet GOOG $161.10 +0.74%
Meta META $493.50 -0.52%
Microsoft MSFT $409.06 +0.37%

Cóż, tak naprawdę myślę o $AAPL+1.3% w dłuższej perspektywie, więc zastanawiam się nad zakupem większej ilości po obecnej cenie.

Mam Apple w moim długoterminowym portfelu i na pewno kupię je po obecnej cenie zakupu.

Świetnie, cieszę się, że ktoś inny widzi to tak samo :D

@augustrutkowski Ja też! :D

Cóż, tak naprawdę myślę o $AAPL+1.3% w dłuższej perspektywie, więc zastanawiam się nad zakupem większej ilości po obecnej cenie.

Mam Apple w moim długoterminowym portfelu i na pewno kupię je po obecnej cenie zakupu.

Wciąż trzymam$PYPL+0.7% na średnim poziomie 64 USD, nie chcę już rozwadniać, chociaż może nie być źle, ale poczekam. Krótka pozycja $AAPL+1.3%, z którą sam bym się nie zgodził, ale chcę kupić, więc nadal czekam, ponieważ myślę, że cena może spaść jeszcze o kilka dolarów, a następnie rzucę się na nią. Chociaż obecnie nie wyróżnia się zbytnio, dla mnie jest to czołowa spółka, która ponownie zajmie pierwsze miejsce. W przeciwnym razie, chociaż moim zdaniem podjąłem ryzyko, kilka dni temu otworzyłem pozycję na $NVDA-3.3%, dla mnie jest już po prostu wysoka, ale cokolwiek, nie chcę być całkowicie ślepy na ten szum AI, więc kupiłem akcje, no cóż, kilka dni i jestem już 100 $ na plusie, więc jestem zadowolony i teraz zastanawiam się tylko, kiedy wyjść....

Co do PYPL to w tej chwili rozumiem, trzymam Apple długoterminowo, ale w kontekście tradu widziałbym to tak... O NVDA piękna robota!

Pypl, tam nie znam dobrze, chcę w to wierzyć ze względu na nowego CEO, ale znowu faktem jest, że na rynku są lepsze firmy do wykorzystania jako bramka płatności, dlatego trzymam go tylko po to, aby wyjść na zero, a następnie natychmiast sprzedać. To była pochopna inwestycja. W przypadku Apple zaufanie jest jednoznaczne. I dzięki za NVDA, opłaciło się, wciąż rośnie i już wierzę, że da te 1k $.

@marekwronski też w to wierzę, ale jest tak jak piszesz, w każdym razie obecna cena akcji z drugiej strony wygląda dla mnie bardzo dobrze. O Apple nie musimy rozmawiać, tam mamy takie samo zdanie :D Naprawdę bardzo w to wierzę w przypadku NVDA.

@szymondaniel Czy masz na myśli obecną cenę $PYPL+0.7%? ...

@marekwronski Myślę, że dokładnie tutaj

@szymondaniel Jj więc, cóż, to wciąż niezła cena poniżej tych 60 $, ale po prostu poczekam. Mam dość myślę i nadal się tego boję, ufam im ze względu na CEO, ale user-wise boję się, że ludzie mogą ich opuścić, w końcu tej konkurencji jest sporo.

$AAPL+1.3% w ogóle mi nie wyszedł w tym tygodniu. Porozmawiam o tym w sobotę. Otwierałem dziś coś innego na $MSFT+0.4%.

Czekam na status :)

To nie będzie piękne dzięki $AAPL+1.3%. 😂

@roblewa W takim razie jestem ciekaw :)

Także...😉

Aapl na krótko wygląda dobrze

Myślę też, że

I nie mam pojęcia o pypl:D