S&P 500 ^GSPC
5,051.41
-0.21%
Tesla TSLA
$157.11
-2.71%
Apple AAPL
$169.38
-1.92%
Nvidia NVDA
$874.15
+1.64%
Microsoft MSFT
$414.58
+0.23%
Alphabet GOOG
$156.00
-0.21%
Amazon AMZN
$183.32
-0.16%
Meta META
$499.76
-0.09%

APPLE I NEGOCJACJE Z GOOGLE W SPRAWIE INTEGRACJI AI

- Apple i Google prowadzą rozmowy w sprawie integracji sztucznej inteligencji w iPhone'ach, sugerując wzajemne wysiłki na rzecz wzmocnienia swoich pozycji w dziedzinie sztucznej inteligencji.

- Współpraca z Google może dać Apple dostęp do zaawansowanych technologii AI, które mogłyby poprawić funkcje i wydajność iPhone'a.

- Jednocześnie współpraca ta może wskazywać, że Apple ma potencjalne braki w rozwoju własnej sztucznej inteligencji i szuka zewnętrznych partnerów, aby wzmocnić swoje możliwości w tym obszarze.

Jak postrzegaszten ruch ze strony $AAPL-1.9%?


Dla mnie dobry krok, obie firmy się wzmocnią :)

Zgadzam się:)

I będą uciekać przed konkurencją

@zuziajedynak nie mam wątpliwości :)

@szymondaniel i apple mogą pozwolić mu ponownie urosnąć

@zuziajedynak Z pewnością może to być również jeden z czynników, który ostatecznie wpłynie na przyszły rozwój firmy.

@zuziajedynak:)

Zgadzam się z Christopherem i widzę to w ten sam sposób. Nie martwię się o żadną z firm, tak jak rozwinęła się poniższa debata. Apple zdecydowanie ma jakiegoś asa w rękawie i moim zdaniem po prostu wykorzysta Google tylko do tych informacji, danych. W końcu, moim zdaniem, wyszukiwarka Google jest nadal najczęściej używana, więc dlaczego nie połączyć czegoś. 😊

Dokładnie! Mogę dołączyć tylko za zgodą.

Prawdopodobnie w porządku dla mnie, ale to zależy od tego, jak się okaże. Nie mogę uwierzyć, że Apple nie ma asa w rękawie. Chcą robić i produkować wszystko sami i nagle nie mogą poradzić sobie z atakiem w branży sztucznej inteligencji? Zobaczymy, jak to się potoczy.

Szczerze mówiąc nie wiem, jak Apple radzi sobie z AI, nie czytałem zbyt wielu informacji na ten temat, tak czy inaczej ufam, że wiedzą, co robią.

Myślę, że też mają rację. Wymagałoby to jednak wprowadzenia :)