S&P 500 ^GSPC
4,967.23
-0.88%
Nvidia NVDA
$762.00
-10.00%
Meta META
$481.07
-4.13%
Amazon AMZN
$174.63
-2.56%
Tesla TSLA
$147.02
-1.94%
Microsoft MSFT
$399.12
-1.27%
Apple AAPL
$165.00
-1.22%
Alphabet GOOG
$155.72
-1.10%

Kupiłem już trochę, a jeśli spadnie jeszcze bardziej, przesadzę z zakupami. Na pewno nie spadnie do zera. Tak, firma ma pewne problemy i wyzwania, ale potencjał wciąż istnieje i wierzę, że Tesla otrząśnie się z tego i za jakiś czas akcje znów zaczną rosnąć😁.

Też w to wierzę, tak jak pisałem, poczekam na więcej, nawet jeśli nie jestem fanem, to firma na pewno nie wyjdzie na zero.

Zgoda

Przeczytałem więc coś o procesie rozpakowywania. Krótko mówiąc, zapomnij o linii produkcyjnej, którą wynalazł Henry Ford. To taka sama historia, jak silnik spalinowy, dla którego została wynaleziona. Tesla👍🏄

Oczywiście nie zgadzam się, że silnik spalinowy to już historia. Ale jakoś wciąż ufam tej firmie, nawet jeśli z pewnością nie zaliczam się do jej fanów. :)

Z pewnością nie zasługuje na wielokrotność, którą ma. Rynek pojazdów elektrycznych nie jest nieskończony, wysokie zapasy spowodują spadek marż. Przy cenie około 110 dolarów będę się nad tym zastanawiał.

Dzięki za komentarz, osobiście widzę to podobnie i rozważę wejście nieco wcześniej, około 120 USD.

Tesla była 🚀 i może nadal będzie🤞, chyba że Musk oszaleje. Podoba mi się to i już osiągnąłem na tym niezły zysk, nigdy nie będąc wykupionym i nadal posiadając tę samą liczbę akcji. Dzięki podziałom. Spodziewam się sprzedać ponownie po następnym podziale. Jeśli do niego dojdzie. Ale chcę mieć tę podstawową liczbę akcji najlepiej na zawsze. 💯

Zrealizowałem również zysk w ostatnich latach, ale zamknąłem już całą pozycję, ale teraz cena wydaje się znacznie bardziej akceptowalna i zastanawiam się nad ponownym wejściem. W przeciwnym razie dla mnie świetna strategia, którą napisałeś i wielkie dzięki za komentarz!