📊 Investiční Kalendář 📆

Výsledková sezóna je v plném proudu, a s tím přicházejí další zajímavé zprávy. Zde přináším přehled zpráv, které budu sledovat.

Pondělí: Budu sledovat pouze výsledky společností.

📈 Earnings: Před otevřením trhů budu sledovat Domino's Pizza $DPZ+0.3%, SoFi Technologies $SOFI-0.3% a ON Semiconductor $ON-2.0%. Po uzavření už jen výsledky Paramount $PARA+0.1% a Logitech $LOGI-1.3%.

Úterý: Sledujme spotřebitelskou důvěru podle Conference Boardu v dubnu a další důležité ukazatele!

📈 Earnings: Úterý bude plné zajímavých výsledků, před otevřením trhů nám představí své výsledky PayPal $PYPL+0.2%, 3M $MMM-0.2%, Coca-Cola $KO-0.6%, McDonald's $MCD-0.3%, Eli Lilly $LLY+0.1%. Technologičtí giganti jako Amazon $AMZN+0.4%, AMD $AMD+0.8%, Super Micro Computer $SMCI+5.4%, společně se společností Starbucks $SBUX+0.0% nám oznámí výsledky po uzavření trhů.

Středa: Užijme si den volna sledováním důležitých indikátorů. Buďte však pozorní na JOLTS (Job Openings and Labor Turnover Survey) v březnu a uvidíme rozhodnutí Fedu o dalších krocích ohledně sazeb. Pak uslyšíme projev Powella. Také přijdou další indikátory jako ISM Manufacturing a Construction Spending, tato data jsou důležitá pro sledování aktuálního stavu americké ekonomiky! Evropské burzy jsou zavřené kvůli svátku práce!

📈Earnings: Před otevřením trhů to budou společnosti, CVS $CVS-0.5%, Mastercard $MA+0.3%, Pfizer $PFE-0.7%. Po uzavření trhů Devon Energy $DVN-0.2% a Qualcomm $QCOM-0.8%.

Čtvrtek: Budu sledovat měnící se trendy v nezaměstnanosti!

📈 Earnings: Před otevřením trhů mě budou zajímat výsledky dvou farmaceutických společností, Moderna $MRNA-0.8% a Novo Nordisk $NVO+0.5%. Po uzavření trhů přijde konečně na řadu Apple $AAPL-0.3%, Block $SQ-1.0%, a také společnost Fortinet $FTNT-1.0%, která se zaměřuje na kyberbezpečnost. 

Pátek: Budu sledovat S&P Global US Services PMI to je ukazatel pro služby ve Spojených státech, který poskytuje informace o aktuálním stavu a tempu růstu v USA.

Co budete sledovat v nadcházejícím týdnu?


Super díky za přehled. No mě budou určitě zajímat výsledky $AAPL-0.3%, $CVS-0.5%, $VICI-0.5%, ale i spoustu dalšího, těch výsledků je tam fakt hodně.

Nic, pre dlhodobeho investora, ktory veri akciam a bussinesu,do ktoreho investoval, su stvrtrocne vysledky tak povediac k nicomu. Snad koncorocne vysledky si pozriem plus nejake earnings calls. Netreba to velmi prezivat.

Nabusenej tyden😉🤩 tak snad aspon 8% up😎😱 nebo down💁😂

Timeline Tracker Overview