Generální ředitel společnosti Nvidia Corp. Jensen Huang uvedl, že partnerství se společností Dell Technologies Inc. rozšíří umělou inteligenci k širšímu spektru zákazníků a pomůže podnikům a organizacím vytvořit jejich vlastní "továrny na umělou inteligenci".

NVDA

Nvidia

NVDA
$129.61 $4.41 +3.52%
Target Price
435.17 (+235.75% Upside)

Jak si myslíte, že se Nvidii $NVDA+3.5% letos povede a jak zakončí rok 2024?

Myslím si, že čtvrtletní výsledky je mohou přiblížit k 1000$ a pokud vzestupná tendence společnosti neskončí, tak si myslím, že i těch 1100$ bude ve hře do konce roku.


V 1000 usd opravdu v tomto případě věřím.

Uz pul roku slychame jak to pujde dolu a stale se jde s tim nahoru tak nejak kdyz se clovek na to podiva tak je to silene ale stejne tak realne ty firmy hlavne top to AI zapracovavaji a vyuzivaji - necekam ze by se ted oproti predchozim vysledkum neco zmenilo - ba naopak jestli Nvidia ve svych ocekavanych trzbach z Ciny to dobre zohledni a najde jine "trhy" aby ji nespadl celkovy objem tak s jejich marzi to opet poleti nahoru a to ze pak klidne padne hned behem vysledku ta 1050+ hranice a to na tvojich 1100 je co by dolarem dohodil😉😂

Přestože už je můj podíl v NVDA skoro pryč, tak věřím, že za dobrých podmínek se hravě podíváme nad 1000$.

JÁ ti nevím, mě ten graf vcelku děsí. Společnost je skvělá, ale ta cena, to je prostě AI šílenství. 

Můj názor je takový, že až to spadne na cca 500, tak bych asi uvažoval nad spekulací, ale teď mi to můj žaludek nedovolí. Je to prostě moc vysoko.

Těch 1000$ tam padne skoro určitě. No na výsledky jsem hodně zvědavý, tak ve středu uvidíme.

Timeline Tracker Overview