Salesforce $CRM-2.9% ogłosi jutro wyniki!

🚀 Salesforcejako lider oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami (CRM)osiąga dobre wyniki finansowe i nadal wprowadza innowacje. Ostatnie cztery kwartały przekroczyły oczekiwania analityków.

CRM
$229.03 -$6.77 -2.87%

W pierwszym kwartale Salesforce spodziewa się przychodów w wysokości od9,12 mld USD do 9,17 mld USD i zysku non-GAAP w wysokości od2,37 USD do 2,39 USD na akcję. Konsensus szacunków analityków przewiduje przychody w wysokości 9,14 mld USD i zysk w wysokości 2,38 USD na akcję, co oznaczałoby wzrost rok do roku o 40,8%. 40,8 %.

W ostatnim kwartale przychody Salesforce wyniosły9,26 mld USD, co oznacza wzrost o 11 %a zysk na akcję wzrósł o 36 % Silny popyt na rozwiązania CRM oparte na chmurze i strategiczne przejęcia przyczyniły się do tego wzrostu.

W roku podatkowym 2025 Salesforce przewiduje przychody między 37,7 mld USD do 38 mld USD w roku podatkowym 2015. Sugeruje to wiarę w dalszy wzrost udziału w rynku i bazy klientów. Nacisk na innowacje, szczególnie w zakresie AI i automatyzacji, wspiera tę pozytywną prognozę.

Firma czerpie korzyści ze współpracy z gigantami technologicznymi, takimi jak IBM, Amazon AWS i Google Cloud. Partnerstwa te wzmacniają jej możliwości technologiczne i pozycję rynkową, zapewniając stały wzrost.

Salesforce jest liderem w dziedzinie CRMkonkurując z takimi firmami jak Microsoft a Oracle. Jego kompleksowy pakiet aplikacji CRM i rozbudowany ekosystem partnerów dają mu znaczną przewagę.

Co sądzisz o Salesforce i jakich wyników się spodziewasz?


Będę miał na to oko. Jestem zainteresowany, mimo że nie mam tych akcji w swoim portfelu. Może być trochę lepszych wyników. Akcjom przydałaby się duża pomoc po spowolnieniu, którego obecnie doświadczają :)

Timeline Tracker Overview