🗓️Klíčové wydarzenia tego tygodnia!

Oto podsumowanie interesujących wydarzeń, które będę obserwował na rynkach w nadchodzącym tygodniu!

Poniedziałek: ISM Manufacturing PMI - Indeks ten mierzy aktywność w przemyśle wytwórczym. Tutaj dowiemy się, jak radzi sobie sektor przemysłowy i jakie są jego perspektywy na przyszłość.

Wtorek: Wolne miejsca pracy JOLTS - Ten raport zawiera przegląd wolnych miejsc pracy i pokazuje popyt na siłę roboczą.

W yższa liczba wolnych miejsc pracy sygnalizuje silny rynek pracy i potencjał wzrostu gospodarczego.🛡️Earnings: Przed otwarciem rynków poznamy wynikiToyota Motor $TM, Honda Motor $HMC+0.7% i linii lotniczych Ryanair $RYAAY. Po zamknięciu rynków będę obserwował wyniki firmy CrowdStrike $CRWD+0.3% zajmującej się cyberbezpieczeństwem , akcje tej firmy osłabiły się w ubiegłym tygodniu z powodu możliwego niespełnienia oczekiwań analityków!

Środa : ADP Payrolls - Raport ten jest prekursorem oficjalnego rządowego raportu o zatrudnieniu. Dostarcza danych o zmianie zatrudnienia w sektorze prywatnym i jest ważnym wskaźnikiem kondycji rynku pracy. ISM Services PMI - Indeks ten mierzy aktywność w sektorze usług, który stanowi większość gospodarki.

🛒Zarobki: Przed otwarcie m rynków poznamy wynikiDollar Tree $DLTR, firmy koncentrującej się na sprzedaży towarów po niskich cenach. P o zamknięciu rynków wynikiLululemon $ LULU, firmy produkującej odzież sportową.

Czwartek: Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych - Dane o liczbie nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych. Wskaźnik ten daje nam aktualny pogląd na stan rynku pracy.

Zarobki.

Piątek: Raport o zatrudnieniu w USA - Dane te obejmują informacje na temat tworzenia nowych miejsc pracy, stopy bezrobocia i średnich zarobków godzinowych. Raport ten jest ważnym wskaźnikiem ogólnej kondycji gospodarczej kraju.

Jakie wiadomości i wskaźniki będziesz obserwować w nadchodzącym tygodniu?
Czy planujesz jakieś zakupy/sprzedaż?


Zdecydowanie interesują mnie wyniki $CRWD+0.3% i $NIO-0.8%. Dzięki za podsumowanie.

Cóż, mam crwd kupione po 160, zastanawiam się, czy powinienem sprzedać i liczyć na spadek w okolicach 200 i kupić ponownie... 😁

Cóż, będę bardziej ogólnie wracał na rynki, ponieważ nie było mnie jeszcze przez 14 dni. Wiadomości na pewno interesujące, $CRWD+0.3% jestem ciekaw jak się rozwinie. W zeszłym tygodniu $CRM+0.0% ładnie spadł Spółki choć różne ale obie z branży IT opierały się na AI i niespełnionych oczekiwaniach, ciekawe czy podobny spadek zobaczymy na $CRWD+0.3%? 🤔 ...a poza tym, jeśli dobrze pamiętam, 6 czerwca powinien nastąpić split $NVDA+1.8%, więc bardziej ciekawi mnie, jak będzie się kształtować cena.

Timeline Tracker Overview