Qualcomm: Levná alternativa s obrovským potenciálem v oblasti AI

- Doporučení od CFRA Research: Angelo Zino, viceprezident a hlavní akciový analytik společnosti CFRA Research, jmenoval Qualcomm Incorporated $QCOM+3.3% jako jednu z nejlevnějších alternativ k Nvidii. Nedávno zvýšil rating této akcie z „držet“ na „koupit“.

- Rostoucí tržní příležitosti: Podle Zina reflektuje toto zvýšení rostoucí celkové tržní příležitosti $QCOM+3.3% v oblasti počítačů s umělou inteligencí (AI), obsahu pro chytré telefony či autonomních automobilů.

- Dlouhodobý vítěz v oblasti AI: „Považujeme ji za dlouhodobého vítěze v oblasti umělé inteligence v zařízeních,“ uvedl Zino. $QCOM+3.3% se etabloval jako klíčový hráč v oblasti AI díky svým inovativním technologiím a strategiím.

- Zlepšující se poptávka v Číně: $QCOM+3.3% těží ze zlepšující se poptávky na čínském trhu, kde se dobře prodávají prémiová zařízení s Androidem. Tento trend je pro společnost pozitivní a přináší nové růstové příležitosti.

- Nové růstové příležitosti: Nárůst počítačů s umělou inteligencí s Windows představuje pro $QCOM+3.3% další významnou růstovou příležitost. Tato expanze do nových segmentů trhu posiluje dlouhodobý růstový potenciál společnosti.

Qualcomm se díky svým technologiím a strategickým krokům stává jedním z klíčových hráčů na poli umělé inteligence a dalších moderních technologií.

QCOM

Qualcomm

QCOM
$215.39 $6.87 +3.29%
Fair Price: $234.77
Pkfxydrh: 54.54%
Undervalued
Overvalued
Dostupné pouze členům Bulios Black

Jakožto člověka kterého zajímají technologie, tak jsem byl docela fascinován novým čipem. Čipy vypadají, že budou schopny v nějaké míře konkurovat čipům které používá Apple ve svých noteboocích. Tímto krokem, věřím, že se Qualcomm stane nejen velmi zajímavým hráčem ve světě technologií, ale i dobrou investiční příležitostí.

Timeline Tracker Overview